۱۰ خودرو پرفروش بازارهای آمریکا+عکس

۱۰ خودرو پرفروش بازارهای آمریکا+عکس

خرید یه خودروی پرفروش کار هوشمندانه ایه چراکه پرفروش ترین خودروها حتماً به دلایل قابل قبولی به این سطح از فروش رسیده ان.

عوامل بسیاری در فروش یه خودرو موثره. قیمت تموم شده، مصرف سوخت و هزینه های نگهداری از جمله فاکتورهایی هستن که خریداران واسه انتخاب یه خودرو مورد توجه قرار میدن.

به گزارش آلامتو به نقل از زومیت؛ هر ماه تماشاگر روند مشابهی در بازار فروش خودروی امریکا هستیم. خریداران با مراجعه به نمایندگی های فروش خودرو، تلاش می کنن تا مناسب ترین خودرو رو متناسب با نیاز های خود پیدا کنن و اون رو بخرند. بیشتر اون ها وانت های پیکاپ بزرگ رو نسبت به هر خودروی دیگری بهتر می دونن.

کلا هزینه ی پایین سوخت یکی از موثرترین فاکتورهای انتخاب این خودروهای نه خیلی اقتصادیه، اما عوامل دیگری چون به ارمغان آوردن راحتی و آسایش واسه سرنشینان در کنار توانایی کشیدن بارهای سنگین، اشتیاق خریداران رو واسه انتخاب یه وانت مدرن توجیه می کنه.

لیست پرفروش ترین خودروها در امریکا تقریبا برابر با همون چیزیه که انتظار اون می رفت. پشت سر وانت های پیشرو، سدان های ژاپنی به کار خود در جذب یه عالمه از خریداران ادامه میدن. با این حال تماشاگر کاهش نسبی آمار فروش واسه این دو دسته هستیم. این در حالیه که خودروهای SUV و کراس اوورها آمار بهتری رو به نمایش گذاشتن.

در ادامه به ۱۰ خودرو پرفروش بازارهای امریکا می پردازیم.

۱۰. نیسان روگ

نیسان روگ

فروش در ماه سپتامبر ۲۰۱۶: ۲۶,۴۵۹

تغییر نسبت به مدت مشابه سال گذشته: ۱۳.۳٪+

قیمت: ۲۴,۲۳۰ – ۳۰,۹۸۰ دلار

مصرف سوخت: ۹.۰۵ شهری، ۷.۱۳ بزرگراه (لیتر در ۱۰۰ کیلومتر)

این خودرو در دو مدل چهار چرخ محرک و دیفرانسیل جلو هست. خودرو نیسان روگ از اصول شناخته شده ی کراس اوورها پیروی می کنه و از ظرفیت واسه پنج سرنشین، ظاهری قشنگتر و شیک و قدرت قابل قبول بهره می برد.

۹. هوندا آکورد

هوندا آکورد

فروش در ماه سپتامبر ۲۰۱۶: ۲۷,۲۰۴

تغییر نسبت به مدت مشابه سال گذشته: ۲.۳٪-

قیمت: ۲۳,۱۹۰ – ۳۵,۶۶۵ دلار

مصرف سوخت: ۱۰.۲۳ شهری، ۷.۳۵ بزرگراه (لیتر در ۱۰۰ کیلومتر)

خودروی آکورد بزرگترین مدل تولیدی شرکت هونداه. فضای داخلی بزرگ که ظرفیت پنج سرنشین رو دارا هستش و نمای خارجی قشنگتر از مشخصات این خودرو هستن.

۸. هوندا سیویک

هوندا سویک

فروش در ماه سپتامبر ۲۰۱۶: ۲۸,۱۸۴

تغییر نسبت به سال گذشته: ۱۳.۶٪+

قیمت: ۱۹,۵۷۵ – ۲۷,۴۳۵ دلار

مصرف سوخت: ۸.۴ شهری، ۵.۸۸ بزرگراه (لیتر در ۱۰۰ کیلومتر)

به نظر می رسد که خودروی هوندا سیویک جایگاه خود رو به عنوان پرفروش ترین خودروی کامپکت امریکا حفظ کرده. امکانات سطح بالایی که شامل لوازم جور واجور ایمنی و مصرف سوخت بسیار پایین می شه، در حفظ این جایگاه نقش موثری بازی کرده ان.

۷. تویوتا RAV4

تویوتا RAV4

فروش در ماه سپتامبر ۲۰۱۶: ۲۹,۳۴۸

تغییر نسبت به مدت مشابه سال گذشته: ۱۴.۲٪+

قیمت: ۲۵,۸۵۰ – ۳۷,۰۹۰ دلار

مصرف سوخت: ۱۰.۲۳ شهری، ۷.۸۴ بزرگراه (لیتر در ۱۰۰ کیلومتر)

خودروی تویوتا RAV4 یکی از خودروهای پیشگام در کلاس خودروهای SUV کامپکته. تویوتا RAV4 شامل ویژگی های ممتازیه که اون رو به یه خودروی خانوادگی موثر تبدیل می کنه.

۶. تویوتا کمری

فروش در ماه سپتامبر ۲۰۱۶: ۳۰,۷۰۷

تغییر نسبت به مدت مشابه سال گذشته: ۸.۸٪-

قیمت: ۲۳,۹۳۵ – ۳۱,۰۰۵ دلار

مصرف سوخت: ۹.۸ شهری، ۷.۱۳ بزرگراه (لیتر در ۱۰۰ کیلومتر)

تویوتا کمری حکمران مطلق بخش سدان های متوسطه. این خودرو با بهره گیری از ایمنی بالا، مصرف سوخت مناسب، ظاهری قشنگتر و امکانات استاندارد زیاد، توجه مشتریائی که بودجه ای متوسط رو واسه خرید خودرو کنار گذاشته ان، به خود جلب می کنه. خودروی کمری در چهار مدل به بازار عرضه می شه. مدل های L، LE، SE و XLE. پیشرانه ۱۷۸ اسب بخاری ۲.۵ لیتری چهار سیلندر به همراه جعبه دنده ی شش سرعته و خودکار به صورت استاندارد ارائه می شن. هم اینکه مدل های SE و XLE توانایی انتخاب با پیشرانه ی ۲۶۸ اسب بخاری ۳.۵ لیتری V6 به همراه جعبه دنده ی شش سرعته و خودکار رو دارن. امکانات رفاهی مثل بلوتوث واسه اتصال و برقرای تماس از راه گوشی همراه، سیستم کنترل درب پارکینگ، دوربین عقب و سیستم ناوبری به همراه صفحه نمایش لمسی از مواردی هستن که در خودروی تویوتا کمری به چشم می خورند.

۵. هوندا CR-V

هوندا CR-V

فروش در ماه سپتامبر ۲۰۱۶: ۳۱,۸۸۴

تغییر نسبت به مدت مشابه سال گذشته: ۱.۵٪+

قیمت: ۲۴,۷۴۵ – ۳۳,۰۹۵ دلار

مصرف سوخت: ۸.۷۱ شهری، ۷.۱۳ بزرگراه (لیتر در ۱۰۰ کیلومتر)

هوندا CR-V 2016 یه خودروی جادار و همه فن حریفه که واسه خونواده هایی که همیشه در حال رفت و اومد هستن، انتخاب بسیار مناسبی حساب می شه. این خودرو در شرایط آب و هوایی ناجور خوب عمل می کنه، مصرف سوخت مناسبی داره و از فضای بار بزرگی بهره می برد. خودروی پنج نفره ی هوندا CR-V در سه مدل LX، EX و EX-L هست که هر سه مدل توانایی سفارش رو با سیستم انتقال قدرت دیفرانسیل جلو یا چهار چرخ محرک دارن. نیروی لازم واسه به حرکت درآوردن این خودرو در همه ی مدل ها از پیشرانه ی ۱۸۵ اسب بخاری ۲.۴ لیتری چهار سیلندر که به یه جهبه دنده ی خودکار وصل شده، تامین می شه.

۴. تویوتا کورولا

تویوتا کرولا

فروش در ماه سپتامبر ۲۰۱۶: ۳۲,۲۷۲

تغییر نسبت به مدت مشابه سال گذشته: ۳.۲٪+

قیمت: ۱۹,۳۶۵ – ۲۴,۶۸۰ دلار

مصرف سوخت: ۸.۴ شهری، ۶.۵۳ بزرگراه (لیتر در ۱۰۰ کیلومتر)

آخرین نسخه از خودرو تویوتا کورولا بیشتر از قبل نظرات رو به خود جلب کرد و با اون که هنوز از عنوان جذاب ترین خودرو در جاده ها فاصله داره ولی ویژگی های کلیدی چون توانایی اطمینان و مصرف سوخت مناسب رو که واسه خریداران مهمه، در خود داره. خودروی تویوتا کورولا در چهار مدل با کدهای L، LE، S و LE ECO هست. قوای محرکه واسه سه مدل L، LE و S از یه پیشرانه ی ۱۳۲ اسب بخاری ۱.۸ لیتری با بهره گیری از سیستم زمان بندی متغیر سوپاپ هوشمند (VVT-I) دوگانه بهره می برد. سه جعبه دنده ی شش سرعته ی دستی، چهار سرعته ی خودکار و جعبه دنده ی جدید متغیر پیوسته (CVT)، واسه این سه مدل قابل انتخابه. مدل LE ECO هم از یه پیشرانه ی ۱۴۰ اسب بخاری ۱.۸ لیتری بهره می برد که به سیستم Valvematic (یه نوع سیستم زمان بندی متغیر سوپاپ) مجهز شده و در کنار جعبه دنده ی CVT توان لازم واسه این مدل رو جفت و جور می کنه.

۳. شورولت سیلورادو

فروش در ماه سپتامبر ۲۰۱۶: ۴۵,۳۸۰

تغییر نسبت به مدت مشابه سال گذشته: ۳.۵٪-

قیمت: ۲۸,۷۸۰ – ۵۵,۳۴۰ دلار

مصرف سوخت: ۱۳.۰۷ شهری، ۹.۸ بزرگراه (لیتر در ۱۰۰ کیلومتر)

خودروی شورولت سیلورادو ۲۰۱۷ از خصوصیات همیشگی این سری یعنی بزرگ و خشن بودن، بهره می برد و حالا مصرف سوخت بهتری هم داره. این وانت تقریبا هر چیزی رو که بتونین به اون وصل کنین، می تونه حمل کنه. این ویژگی، خودروی شورولت سیلورادو رو به بهترین انتخاب واسه کسائی تبدیل می کنه که به خودروی خود تریلر یا کاروان وصل می کنن. یه پیشرانه ی EcoTec واسه این خودرو در دسترس هستش، فضای داخلی اون به صورت کلی به روز شده و به سیستم ارتباطی MyLink شورولت مجهز شده، امکانات بسیاری واسه طرفداران وانت های غول پیکر در سیلورادو پیش بینی شده. از دیگر امکانات شورولت سیلورادو می توان به سیستم پارک کمکی جلو در کنار سیستم پارک کمکی عقب که در مدل های الان هست و پنجره ی عقب کشویی به همراه گرم کن اشاره کرد.

۲. دوج رام ۱۵۰۰-۳۵۰۰

دوج رام

فروش در ماه سپتامبر ۲۰۱۶: ۴۷,۷۹۲

تغییر نسبت به مدت مشابه سال گذشته: ۸.۳٪+

قیمت: ۲۶,۸۴۰ – ۵۳,۰۱۵ دلار

مصرف سوخت: ۱۳.۸۴ شهری، ۹.۴۱ بزرگراه (لیتر در ۱۰۰ کیلومتر)

مدل ۲۰۱۶ خودروی رام ۱۵۰۰ به نسبت نسل های قبلی از نظر مصرف سوخت در جایگاه بسیار بهتری قرار می گیرد. این در حالیه که واسه رسیدن به مصرف سوخت پایین تر، هیچ کدوم از ویژگی های حرکتی این خودرو چه در جاده و چه در شرایط خارج جاده ای کمرنگ نشده و به خاطر همین این خودرو در مورد ی حمل بار بسیار محبوبه. شرکت دوج واسه تموم سلیقه ها و نیازها مدلی از خودروی رام ۱۵۰۰ رو در نظر گرفته. سه انتخاب واسه کابین (معمولی، Quad و Crew)، سه انتخاب واسه فاصله ی بین محورها و ساختارهای انتقال قدرت ۴×۲ و ۴×۴ هست. پیشرانه های قابل ارائه هم شامل مدل های V6 با حجم ۳.۶ لیتر، ۵.۷ لیتری HEMI V8 و ۳ لیتری V6 توربو دیزل هستن. به کار گیری فنر لول در سیستم تعلیق عقب (به جای سیستم تعلیق قدیمی متشکل فنر ورقه ای) هندلینگ و سواری رو بهتر کرده، بدون اینکه از ظرفیت حمل و بکسل بار کم کنه.

۱. فورد سری F

فورد F-150

فروش در ماه سپتامبر ۲۰۱۶: ۶۹,۶۵۱

تغییر نسبت به مدت مشابه سال گذشته: ۵.۵٪+

قیمت: ۲۶,۴۸۵ – ۶۰,۲۹۵ دلار

مصرف سوخت: ۱۳.۰۷ شهری، ۹.۸ بزرگراه (لیتر در ۱۰۰ کیلومتر)

خودروی فورد F-150 2015 قدمی انقلابی در بازار پیکاپ های اندازه بزرگ بود و از اون زمان تا کنون به روند رو به جلوی خود ادامه داده. شرکت فورد با بازنگری که در این بخش انجام داد، کار رو واسه رقبای F-150 شدیدا سخت کرده. این بازنگری شامل طراحی بدنه ای به طور کامل آلومینیومی واسه تموم مدل ها هستش که منتهی به کاهش وزن شده در حالی که توانایی های حمل و کشیدن بار رو واسه اون ها حفظ کرده. این عمل چیزی حدود ۳۲۰ کیلوگرم از وزن خودرو رو کاهش داده. هم اینکه با این کاهش وزن و بهره گیری از پیشرانه های بنزینی با بازدهی بالا که در کنار یه جعبه دنده شش سرعته و خودکار قرار می گیرند، مصرف سوخت بسیار ایده آلی واسه این خودرو رقم خورده.

خودروی فورد F-150 با سه نوع کابین (معمولی، بزرگ و Crew) در دسترسه که همه ی اون ها با سیستم های انتقال قدرت ۴×۲ یا ۴×۴ قابل انتخاب هستن. هم اینکه واسه فضای بار هم سه مدل که طول اون ها با همدیگه فرق داره، در نظر گرفته شده.. در کل پنج حالت با در نظر گرفتن مدل کابین با نام های XL، XLT، Lariat، King Ranch و Platinum هست، اما همه اون ها با لوازم اضافی قابل تغییر هستن. نمای خارجی خودرو F-150 ظاهری به مراتب خشن تر رو با ترکیب جلو پنجره ی برجسته و پیکربندی خاص چراغ ها به نمایش می گذارد. در طراحی ظاهر جدید F-150 از خودروی کانسپت Atlas الگو ورداری شده. چهار پیشرانه ی در دسترس واسه این خودرو شامل یه پیشرانه ی ۲۸۳ اسب بخاری ۳.۵ لیتری V6 flex-fuel (خودرویی که با به کار گیری یه پیشرانه ی احتراق داخلی بنزینی می تونه از دو نوع سوخت استفاده کنه)، پیشرانه ی ۳۲۵ اسب بخاری ۲.۷ لیتری EcoBoost V6، پیشرانه ی ۳۶۵ اسب بخاری ۳.۵ لیتری EcoBoost V6 و پیشرانه ی ۳۸۵ اسب بخاری ۵ لیتری flex-fuel V8ه. پیشرانه ی جدید ۲.۷ لیتری از تکنولوژی stop/start برخورداره و هم اینکه در همه پیشرانه ها، فناوری ورودی های هوای فعال (active grill shutter) استفاده شده تا در کل مصرف سوخت خودرو کاهش پیدا کنه. امکانات دیگری که در مدل های جور واجور خودرو فورد F-150 هست، می توان به مواردی مثل سیستم فعال پارک خودرو، سیستم تشخیص نقاط کور و اخطار فاصله با دیگه خودروها، کروز کنترل تطبیقی با ویژگی جلوگیری از تصادف، کمربندهای عقب با امکان باد شدن، سطوح شیب دار واسه بارگیری، چراغ های جلوی LED و چراغ های فضای بار، بازطراحی پلکان موجود در درب محفظه ی بار، باز کردن درب محفظه ی بار از راه دور و سانروف دوقلو واسه کابین های SuperCrew، اشاره کرد.

راهنمای خرید خودرو مناسب

خودروهایی که خانوما دوست دارن

خودرو زومیت

دیدگاهتان را بنویسید