گوگل و Audi به هم می پیوندند

گوگل و Audi به هم می پیوندند

شرکت گوگل در لحظات آخر سال ۲۰۱۳ از موضوعی پرده ورداشته که شدیدا باعث شده که طرفداران خود و شرکت ماشین سازی Audi به ذوق و شوق و خوشحالی بیان. گوگل گفته که در حال همکاری با تیم بخش لوازم شرکت ماشین سازی مشهور Audiه و این دو شرکت می خوان وسایل جانبی ای واسه ماشینای Audi تولید کنن که به سیستم عامل اندروید مجهز باشن.

بیشتر سایتای مشهور دنیای فناوری اطلاعات گفتن که این پروژه جدید این دو غول باعث می شه که اپل هم زودتر به این فکر بیفته که لوازم ماشین با سیستم عامل iOS تولید کنه. البته مشخصه  که گوگل تلاش داره کالاهایی عرضه کنه که ماشینا هم به طرف هوشمند سازی برن. در چند وقت گذشته، ماشینای بدون سرنشین رو از این شرکت دیدیم که هنوزم مشخص نیس که این اجناس در چه وقتی به بازار عرضه می شن.

البته اپل هم اون قدر کنار ننشسته و در نسخه ۷.۱ سیستم عامل iOS، یه حالت جدید اضافه که واسه هنگام ماشین سواریه. البته در هر صورت این اپلیکیشن نمیشه جانشین یه سخت افزار کامل و تموم عیار باشه.

بیان شده که ممکنه شرکت گوگل محصول جدیدی که به همراه Audi روی اون کار می کنه رو به شکل یه پخش کننده روی ماشینای Audi عرضه کنه. بیان شده که این پروژه تا انتهای سال ۲۰۱۴ و یا تا اوایل سال ۲۰۱۵ به خط تولید می رسه.

بانکی گوگل

دیدگاهتان را بنویسید