گهواره هوشمند برای خواباندن کودکان+عکس

گهواره هوشمند برای خواباندن کودکان+عکس

خیلی از والدین در وقتی که نوزاد کوچیکی در خونه دارن با مشکل بسیار بزرگ نبود توانایی واسه برنامه ریزی روبرو می شن چون نمی دانند که نوزاد اون ها چه وقتی از خواب برخواهد خواست و به لالایی و تکون داده شدن در آغوش مادر یا پدر نیاز داره.

با در نظر گرفتن همین نیاز یه گهواره خاص ساخته شده که با پایه الکترونیکی خود می تونه در چند جهت جور واجور کودک رو با حرکات بسیار نرم و ملایمی تکون بده تا کودک احساس آرامش کرده و به خواب فرو بره. این دستگاه به صورت همزمان هم می تونه ضربان قلب مادر رو واسه کودک پخش کنه تا کودک احساس آرامش بیشتری رو تجربه کنه. حرکات این دستگاه براساس پنج حرکت اصلی بنا شده که به صورت دقیقی واسه مثل سازی حرکات مادر موقع خوابوندن کودک طراحی شدن و به خاطر همین هم تاثیر بسیار مناسبی بر خواب نوزاد دارن.

مدل پایه این دستگاه قیمتی ۲۴۰ دلاری داره و مدل های پیشرفته تر اون براساس اندازه امکانات گران تر هم هستن. هم اینجور به کمک نرم افزارهای خاصی می توان کارکرد اون رو با گوشی موبایل هوشمند هم کنترل کرد که این عملیات به واسطه تلفن های همراه هوشمند مجهز به دو سیستم عامل محبوب اندروید و iOS ممکن هستش و اینطوری دیگه احتیاجی نیس که والدین همیشه در حال خوابوندن نوزاد باشن و می تونن با حضور در محیط و رسیدن به کار خود تماشاگر خوابیدن بچه دلبندشان باشن.

البته این گهواره واقعا نسخه تکمیل شده مدل تقریبا مشابهیه که در سال ۲۰۱۰ به بازار عرضه شد ولی اون مدل بدون امکان اتصال به گوشی موبایل هوشمند بوده و از نظر حرکتی هم بسیار محدودتر از نسخه جدیده. نسخه جدید این گهواره در سال ۲۰۱۵ به بازار عرضه می شه و mamaRoo نام گذاری شده.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

جام جم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید