‌تمایل آنجلینا‌ جولی برای بازی در فیلمی ایرانی

‌تمایل آنجلینا‌ جولی برای بازی در فیلمی ایرانی

«علی سرتیپی» جفت و جور کننده سینما در گفت وگو با خبرنگار سینمایی فارس از گفتگو با «آنجلینا جولی» بازیگر هالیوودی واسه اجرای نقش در فیلمی ایرونی خبر داد و گفت: حدود ۱۰ روزه که با رابرت آفر و کی یر کاسینس کی مدیر برنامه های «آنجلینا جولی» وارد گفتگو شدیم.

عکس آنجلینا جولی

ایشون اضافه کرد: طی صحبت هایی که انجام دادیم، مشخص شده که خانوم «آنجلینا جولی» تمایل داره به ایران بیاد و در فیلمی ایرونی اجرای نقش کنه، منتها باید اقدامات لازم در این مورد صورت بگیره.

سرتیپی در ادامه در جواب به این سوال که وزارت ارشاد با بازی «آنجلینا جولی» در فیلمی ایرونی موافقت می کنه یا خیر، بیان داشت: ما بنا داریم در اول موافقت «آنجلینا جولی» رو واسه بازی در این فیلم بگیریم و بعد از اون، وارد گفتگو با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می شیم.

این جفت و جور کننده سینما ادامه داد: الان مشغول ترجمه فیلم نامه هستیم تا واسه ایشون بفرستیم که در صورت تایید وراد مراحل بعدی مثل دستمزد می شیم.

ایشون از ارائه جزییات درخصوص نام فیلم و کارگردان اون دوری کرد.

«سیدعلیرضا سجادپور» رئیس اداره ارزشیابی و نظارت معاونت سینمایی به دنبال این خبر، به خبرنگار سینمایی فارس گفت : اظهارنظر درباره خبر منتشر شده در رسانه ها منطقی نیس و من ترجیح می دهم تنها درباره نامه های رسمی اظهارنظر کنم.

بازنشر : آلامتو

آنجلینا جولی

دیدگاهتان را بنویسید