یوزپلنگ ایرانی ؛ زیبا ترین لباس جام جهانی !

یوزپلنگ ایرانی ؛ زیبا ترین لباس جام جهانی !

iran

جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل ۱۲۵ روز دیگه شروع می شه و تیم های حاضر در این رقابت ها خودشون رو واسه حضوری قوی در بزرگ ترین اتفاق فوتبالی جهان آماده می کنن. تا الان بیشتر تیم های حاضر در جام جهانی از لباسای خودشون واسه این رقابت مهم رونمایی کرده ان که تیم ملی ایران هم یکی از اونا بوده.

روزنامه “دیلی میل” چاپ انگلیس با معرفی تیم هایی که تا الان البسه خودشون رو واسه جام جهانی رونمایی کرده ان مبادرت به ارزش گذاری اونا کرد که این وسط لباس تیم ملی ایران به همراه البسه تیم های ملی آلمان و اسپانیا به عنوان زیباترین لباس های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل انتخاب شد.

این روزنامه درباره پیراهن جدید تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی برزیل نوشت: انتظار نداشته باشین که ایران رو در مراحل پایانی جام جهانی ۲۰۱۴ ببینین، اما حتی اگه تیم ایران نتونه از مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل صعود کنه دست کم اونا در این رقابت ها لباس های با کیفیت و خوبی می پوشن.

لباس تیم ملی ایران رو واسه جام جهانی شرکت آلمانی ”آل اشپورت ” جفت و جور کرده و این لباس ها یه چند وقت پیش در هتل المپیک تهران رونمایی شد. چیزی که تیم ملی ایران رو با بقیه تیم های حاضر و جام بیستم جدا می کنه طرح “یوز پلنگی” است که روی اون نقش بسته س.

این طرح جلوی پیراهن تیم ملی ایران قرار داره. از سال ۱۹۹۰ همچین چیزی رو در جام جهانی فوتبال ندیده بودیم. با این حال این طرح، قشنگتر و باحال به نظر می رسد . حیفه که آل اشپورت در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل فقط واسه ایران البسه جفت و جور کرده. طرح باحال لباس های تیم ملی ایران در جام جهانی می تونه توجه خیلیا رو به خود جلب کنه.

“دیلی میل” در ارزشگذاری البسه های تیم های حاضر در جام جهانی از ۱۰ به البسه تیم های ملی ایران، آلمان و اسپانیا نمره ۹ رو داد که بالاتر از بقیه تیم ها از جمله برزیل ، فرانسه، روسیه، مکزیک، ژاپن، کلمبیا و آرژانتینه.

ایسنا جام جهانی ۲۰۱۴

دیدگاهتان را بنویسید