گیفتو؛ هدیه با چاشنی تبلیغات

گیفتو؛ هدیه با چاشنی تبلیغات

هدایای تبلیغاتی 

هدیه های تبلیغاتی یا هدیه های تجاری اجناسی هستن (بیشتر عنوان تجاری هم دارن) که در برنامه های بازاریابی و تبلیغاتی استفاده می شه. این اجناس واسه تبلیغ یه شرکت، عنوان تجاری یا رویدادی تو یه نمایش تبلیغاتی یا کنفرانس داده می شه و بخشی از رقابت بزرگ بازایابیه.

امروزه در بازاریابی و بازارسازی ایجاد یه رابطه قوی بین تولید کننده یا عرضه کننده با هدف که همون مشتریان و خریداران هستن یکی از اصلی ترین نکات بازاریابی و فروشه، با در نظر گرفتن رقابتای نزدیک میان شرکتا مشتریان و خریداران انتخابای زیادی واسه خرید دارن ، اما همیشه به فروشنده یا تولید کننده دست و دلباز و خوش رو وفادار تر خواهند موند حتی اگه قیمتی که واسه یه محصول پرداخت می کنن نسبت به بقیه بالاتر باشه .

شما باید دست کم سالی یه بار هدیه ای کوچیک واسه مشتریان شرکتتون بفرستید. جون هال، نویسنده مجله فوربس، می نویسه که هدایا در طول سال جای شما رو تو ذهن مشتریان حفظ می کنن. مجله تجاری ساکرامِنتو گزارش می-دهد چون در سالای گذشته بعضی از شرکتا به دلیل رکود اقتصادی نیروهای خود رو کاهش کردن، بقیه بازم اطمینان دارن هدیه دادن واسه حفظ روابط مهمه.

اگه شرکت شما مشتریانِ کم یا مشتریانِ کم مخصوصا با حسابای قابل توجه داره، باید تلاش کنین تا جایی که ممکنه هدایایشان رو سفارشی سازی کنین. به چیزهای مورد علاقه هر مشتری توجه کنین و یا از فروشندگانی که با اونا برخورد دارن اطلاعات به دست بیارین.

گروه هدایای تبلیغاتی تولید کننده و عرضه کننده شکل های جور واجور هدایای تبلیغاتی در بازار ایرانه و افتخار عرضه اجناس تبلیغاتی رو به کشورای همسایه داشته. وسعت هدایای تبلیغاتی عرضه شده در سایت گیفتو بیشتر از ۸۰۰ قلمه.

که بطور خلاصه و دسته بندی میشه به شکل های جور واجور خودکار و قلم تبلیغاتی، خودکار فلزی و شکل های جور واجور خودکارهای پلاستیکی از برند سناتور، لچه پن، یوروپن، شیفر، سنفورد، دیپلمات، پورتک، ملودی، پیرگاردین، کراس اشاره کرد. که همه اجناس توانایی درج نام و برند شما رو داراه و همه اجناس عرضه شده با بالاترین کیفیت در ساخته.

بخش دیگری از هدایای تولیدی این مجموعه شامل شکل های جور واجور ساعت دیواری ( ساعت پلاستیکی و ساعت فلزی با توانایی چاپ تموم رنگی در صفحه ساعت ) شکل های جور واجور ساعت وه چوبی رومیزی، ساعت پلاستیکی و فلزی هم میشه اشاره کرد.

یکی دیگه از اجناس پر استفاده در بخش هدیه تبلیغاتی ساک خرید یا ساک دستیه که میشه به شکل های جور واجور ساک تبلیغاتی کاغذی، ساک سوزنی، ساک برزنتی اشاره کرد که در تولید این محصول به دو صورت دستی و ماشینی تموم خودکار میشه اشاره کرد ، که توانایی چاپ روی اجناس هم بوسیله گروه گیفتو جفت و جوره.

از اجناس پر کاربرد دیگه در مورد هدایای تبلیغاتی میشه به شکل های جور واجور وسیله تبلیغاتی، وسیله چندکاره، کیف وسیله اشاره داشت. که بیشتر مخاطبین اونا مربوط به قشر صنعتی و تولیدی کشور هستن که هدایای این دسته جزو اجناس با طول عمر بالا هستن.

یه از عمومی ترین هدایای تبلیغاتی که همیشه استفاده میشن ستای هدیه، ست چرمی، کیف پالتویی چرمی، کمربند چرمی، جاکلیدی چرمی، شکل های جور واجور جاکلیدی فلزی، جاکلیدی چرمی وه مانیکوره که با در نظر گرفتن نوع محصول جزو هدایای تبلیغاتی نفیس شناخته می شه و واسه مدیران، کارشناسان و افراد خاص و بانوان استفاده میشن.

هدایای تبلیغاتی دیگری هم هستن که در بخش هدایای پر کاربرد و ارزون جای دارن که میشه به آفتابگیر تبلیغاتی، یادداشت تبلیغاتی، موس پد تبلیغاتی، شکل های جور واجور لیوان تبلیغاتی، لیوان پلاستیکی، لیوان سرامیکی اشاره کرد.

دسته دیگری از هدایا هم وجود دارن که با در نظر گرفتن مناسبتای پایان سال استفاده میشن مانند شکل های جور واجور سررسید و تقویم که به شکل اختصاصی و عمومی قابل تولیده. و در مدلای سلفونی و چرمی تولید می شه. که در این گروه ارگانایزرای مدیریتی جزو هدیه تبلیغاتی خاص استفاده میشن.

هدایای تبلیغاتی فقط به نوشته و خودکار و کیف و لیوان و ساعت و ساک ختم نمی شه بلکه با پیشرفت تکنولوژی هدایای تبلیغاتی هم بروز می گردن که در این بخش میشه شکل های جور واجور فلش مموری تبلیغاتی، فلش مموری چرمی، فلش مموری کلیدی، فلش مموری فلزی، فلش مموری کارتی، شکل های جور واجور پاور بانک و ذخیره کننده انرژی رو نام برد.

در گروه آخر میشه به تولید شکل های جور واجور پوشاک تبلیغاتی، کلاه تبلیغاتی، تیشرت تبلیغاتی، لباس کار اشاره داشت که به زمان خاصی محدود نمی شن و در هر کجا قابل استفاده و در برابر دید هستن. لباس کار شامل شکل های جور واجور کاپشن و شلوار مهندسی و کارگی ، تیشرت تبلیغاتی شامل تیشرت جودون یقه دار و تیشرت پنبه یقه گرده. کلاه تبلیغاتی رو هم به کلاه های کتون و فلامنت هم می تونه تقسیم بندی کرد که همه این موارد توانایی چاپ و گلدوزی رو دارن.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

دیدگاهتان را بنویسید