گیرافتادن ۲۰ دانش آموز در پله برقی

رییس ایستگاه شماره سه آتیش نشانی مشهد گفت: بیشتر از ۲۰ کودک دبستانی در پله برقی پل عابر پیاده انتهای بلوار سجاد گیر کرده و دچار حادثه شدن.

محسن اسدی در این باره گفت: ساعت ۱۰:۳۰ یکشنبه با آتیش نشانی تماس گرفته و خبر گیرکردن تعداد خیلی از کودکان رو در پله برقی اعلام می کنن که به دنبال اعلام خبر ۹ آتیش نشون به محل اعزام شدن.

ایشون گفت: تعداد خیلی از بچه های دبستانی در حال عبور از پله برقی در انتهای بلوار سجاد در قسمتی که به سمت پایین میاد، بودن که دو کودک که جلوتر از بقیه بودن، می افتن و بقیه بچه ها هم روی این دو تن سقوط می کنن.

اسدی ادامه داد: وقتی که دانش آموزان روی همدیگه می افتن لباس اونا و مربی همراه شون به دندانه های پله برقی گیر کرده و اونا رو به داخل میکشه، طوری که هیچ کدوم توان نجات دادن خود رو نداشتن و پله برقی اونا رو به سمت بالا و پایین میکشونه.

ایشون اعلام کرد: از بین همه افراد حدود ۱۲ تا ۱۶ تن دچار آسیب شدن که ۴ تن اونا دچار شکستگیای سر، دندون و چیزای دیگه ای به جز اینا شده و بقیه دچار موارد معمولی مانند پارگی لباس، کبودی، بریدگی و استرس شدید شدن.

اسدی با بیان اینکه زمان بروز حادثه اپراتور دستگاه پله برقی، برق رو قطع می کنه، بیان کرد: وقتی همکاران آتیش نشانی به محل می رسن بدیش اینه میفهمن مردم خودشون مبادرت به رهاکردن بچه ها از پله برقی کردن، هرچند حالا خوبیش اینه اتفاقی رخ نداد، اما به دلیل فنی و تخصصی بودن این کار خودسرانه ممکن بود باعث شدید شدن حادثه شه.

رییس اورژانس خراسان رضوی: وضعیت دو کودک آسیب دیده در حادثه پل هوایی سجاد، وخیمه

رییس اورژانس خراسان رضوی وضعیت دو کودک که در اثر حادثه پل هوایی دچار آسیب شدن رو خیلی بد گزارش کرد.

محمدرضا مهری در این باره به ایسنا گفت: در حادثه پل هوایی که امروز صبح اتفاق افتاد، ۲۱ کودک دبستانی مجروح شدن که از طریق هشت آمبولانس به سه بیمارستان فارابی، امام رضا(ع) و امدادی انتقال پیدا کردن.

ایشون گفت: وضعیت عمومی همه کودکان به جز دو تن از اونا که ضربه به سرشون خورده و درحال انجام آزمایشات و عکس هستن، خوب بوده و در حال ترخیص ان.

دانش آموز