گواهینامه خلبانی برای پسر دبیرستانی ! + عکس

گواهینامه خلبانی برای پسر دبیرستانی ! + عکس

کامل هال

واسه خیلی از ما خلبانی شغلی پیچیده و حساسه که نیاز به گذروندن دوره هایی طولانی و سنگین داره. تصور بیشتر مردم اینه که خلبانان باید از سطح بالایی از تحصیلات آکادمیک بهره مند باشن که در خیلی از موارد تصوری درست و درسته. اما همونجوری که مشخصه، همیشه این قوانین به یه شکل باقی نمی مونه.

به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ ” کامل هال ” نوجوون ۱۷ ساله اسکاتلندی که هنوز در حال گذروندن دوره دبیرستان خوده و هنوز مدرک دیپلم رو اخذ نکرده ، موفق شده تا گواهینامه خلبانی خود رو دریافت کنه.

اون ماه گذشته موفق شد تا گواهینامه خلبانی واسه هواپیماهای شخصی (PPL) رو دریافت کرده و به عنوان جوون ترین اسکاتلندی که موفق به این کار شده شناخته شه. اون به این منظور در خونه خود با هزینه ای در حدود ۵۵۰۰ پوند تونسته یه مثل ساز پروازی رو بسازه و با اون تمرین کنه.

tom-hall-flight-simulator2

اون در این باره میگه: قبل از شروع تمرینای پروازی من هفته ای ۳ ساعت بعد از تموم شدن مدرسه با این دستگاه پرواز می کردم اما با نزدیک شدن زمان تمرینای پروازی واقعی این مدت رو به ۵ ساعت در هفته افزایش دادم. دوستان من همیشه ازم می خواستن تا اجازه دهم یه مدت رو با مثل ساز من به پرواز بپردازند.

Tom Hall,گواهینامه خلبانی پسر دبیرستانی

اون از واسه گرفتن گواهینامه خلبانی خود ۷ آزمون کتبی رو به غیر آزمایشات پروازی عملی خود گذرونده و در آخر در دسامبر ۲۰۱۰ میلادی موفق شد تا اولین پرواز” Solo ” خود یعنی بدون حضور مربی رو انجام بده. اون الان و پس از دریافت گواهینامه نامبرده می تونه با هواپیماهای کوچیک تجاری که حامل مسافر هم هستن پرواز کنه.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

هدف از زندگی چیه و واسه چه هدفی باید زندگی کنین؟

باشگاه خبرنگاران مطالب باحال روز مطالب خواندنی روز

دیدگاهتان را بنویسید