چگونه وسیله الکتریکی بخریم و بفروشیم؟

چگونه وسیله الکتریکی بخریم و بفروشیم؟

اگه دارای کسب وکار کوچیک هستین حتماً به لوازم الکترونیکی نیاز دارین که جفت و جور اون با بودجه شرکت هم خوانی نداره. پس واسه جفت و جور این لوازم مشکلاتی دارین. بعضی وقتا هم با پیشرفت شرکتتون دنبال چاره ای واسه خلاص شدن از دستگاه های کوچیک قبلی می گردید. شک نداشته باشینً کارکرد بهتر شما در شرکت به تجهیزاتی که ازش استفاده می کنین رابطه داره. در این مطلب چند پیشنهاد و نکته واسه خریدوفروش وسایل الکترونیک به شما میدیم.

خیلی از خرده فروشان و سایتایی مانند دیوار که امکان خرید آنلاین رو جفت و جور می کنن واسه مشتری هاشون بستر خریدوفروش وسایل الکتریکی جدید و قدیمی رو جفت و جور می کنن. خیلی از افراد تا وقتی که خودشون در این سایتا چیزی نفروشند به جنسای اون اطمینان نمی کنن اما از طرف دیگه احتیاج به وسایل جور واجور الکترونیکی اونا رو مجبور به خرید دستگاه های دست دوم می کنه. شرکتای کوچیک از خریدوفروش لوازم الکترونیکی در دیوار سود زیادی می برن. اونا هم می تونن کیفیت خدمت یا محصولشان رو پیشرفت بدن و هم اینکه با هزینه کمتری شرکت رو به دستگاه موردنیازشان مجهز می کنن.

بعضی از کار و کاسبی های کوچیک هم نیاز دارن که وسایلشان رو هر شش ماه پیشرفت بدن. از طرف دیگه خیلی از تولیدکنندگان قبل از شروع کار نمی دونن که مشتری دقیقه کالا رو با چه جزییاتی می خواد. پس باید اون قدر تولید و به صورت خرد وارد بازار کنن تا سلیقه بازار در دستشون بیاد.

اگه جذب مشتری واسه شما فقط از این روش صورت میگیره باید کارتون رو با خریدوفروش وسایل الکترونیک در بستر وب به آخرین فنّاوری مجهز کنین. شما زمان لازم واسه پس انداز پول واسه خرید دستگاه دست اول رو ندارین و نباید مشتریا رو منتظر بذارین.

فروختن مسئله اصلی در بازار وسایل الکترونیکی نیس؛ بلکه هر فروشنده ای دنبال سود بردنه. تولیدهای جدید در بازار وسایل الکترونیک همیشه باید خطرات فروش رو کم کنن. با قدمای کوچیکی میشه سود رو افزایش و ضرر رو کم کرد. مثلا اگه می خواین که سودتون بیشتر شه باید دستگاه های الکترونیکی بخرین که امکان پیشرفت در خود دستگاه وجود داشته باشه. این در مورد همه دستگاه های الکترونیکی حتی موبایل هم صدق می کنه. مثلا خرید آیفون به شما امکان رو میده که اونو بروزرسانی و از ظرفیتایی که واسه موبایل جدید جفت و جور می شه استفاده کنین. مهم اینه که زمان فروش هر دستگاه الکتریکی همه داده هایی که در اون ذخیره کردین قبل از فروش پاک کنین. مثلا بعضی از دستگاه های دورنگار و پرینترها دارای حافظه هستن. به خاطر همین باید اونو با حافظه پاک شده به خریدار بفروشین. در مورد خرید این وسایل که روزانه در حال بروزرسانی و پیشرفت هستن بهتره چیزی بخرین که براتون تا چند سال کار کنه و احتیاجی به بروزرسانی جدید نداشته باشه. وقتی این وسیله الکترونیکی رو خریدین به این فکر کنین که واسه تکمیل خرید به چه لوازم دیگری نیاز دارین. مثلا وقتی یه کنسول بازی می خرید باید از اول به فکر خرید دسته دوم باشین. پس از همون اول تلاش کنین وسیله الکترونیکی بخرین که با همه لوازم به شما فروخته می شه.

واسه خریدوفروش وسایل الکترونیکی در اینترنت باید یادتون باشه که روش هدف دارای فروش اینترنتی شبه فروش سنتی نیس. باید بیشتر جست وجو کنین و شاید چند روز منتظر آگهی جدید بمونین تا دستگاه موردنیازتان پیدا شه. واسه فروش این وسایل در اینترنت هم یه روش هدف دار رو از یاد نبرین: شبکه های اجتماعی و تبلیغ کالا باعث می شه که آگهی شما بیشتر بازدید داشته باشه.

دیدگاهتان را بنویسید