معرفی بازی قند پهلو؛ جورچین کلمات

معرفی بازی قند پهلو؛ جورچین کلمات

اعضای استودیوی «پرزیدنت پاندا» با «قندپهلو» تونسته ان یکی از چالشی ترین مرحله های پیشرفت عناوین اسمارت فونا رو با موفقیت به پایان برسانند. تا حالا چندین اپلکیشن با محوریت جورچین کلمات دیدین؟ شاید تموم اونا به واسطه ذات این سبک و سختیای لذت بخش اون یه تجربه باحال به شما هدیه بدن اما نکته اینجاس که فقط با تعداد معدودی می تونین خلاقیت ببینین.

بدیش اینه خیلی وقته که کلیشه ها بین بازیای جورچین کلمات نفوذ کرده و پشتبندش، اون تازگی ابتدایی رو تماشاگر نیستیم. خوب با این وضعیت، طبیعتا ساخت عنوانی متفاوت ساده نیس اما پرزیدنت پاندا تونسته به این مهم برسه؛ المانی که نه فقط می تونیم اونو بهترین بخش قندپهلو بنامیم بلکه موجب شده مثل «باقلوا»، قندپهلو هم بتونه نقطه عطفی بین اپلیکیشنای ایرونی سبک جورچین کلمات باشه.

اما پیشرفت دهنده چیجوری تونسته جذابیت رو به قندپهلو ببخشد؟ اینجا طی تموم مرحله ها، با مهرهایی دو حرفی رو به رو بوده و باید با گذاشتن اونا روی جاهای خالی به کلماتی منطقی برسین. فقط یادتون نره این کلمات باید متناسب با موضوعی که پیشرفت دهنده واسه بخشای جور واجور تعیین کرده [مثلا اسکرین شات پایین – فست فود ایتالیایی] باشه. حالا خوبیش اینه موضوعات هم جورواجور بوده و تموم سلیقه رو پوشش میدن.

اینجا توجه به جزییات و به کار گیری المانای کوچیک به کمک قندپهلو اومده ان تا این اپلیکیشن جذاب باشه. چون تموم جا خالیا دو حرفی هستن، پس بعضی وقتا باید با جا به جایی این دو حروف به جواب رسید و طبیعتا همین مسئله سختی ساخته استودیوی پرزیدنت پاندا رو زیاد کرده. هم اینکه این که از کدوم جهت حرفا رو بذارین هم مهم میشه. تموم این المانا پیش هم موجب شدن تا جذابیت قندپهلو زیاد شه.

از دیدگاه طراحی منوها، محیط گیم پلی، گرافیک و موسیقی با یکی از خوبای امسال رو به رو هستیم. منوها به زیباترین حالت ممکن [مخصوصا حرکت داینامیک آبجکتای این قسمت] طراحی شدن و محیطا نقش مهمی روی داشتن یه تجربه دلنشین اجرا می کنن. قطعه استفاده شده هم با مکانیزمای ساده گیم پلی همگام بوده و قشنگتر هستش.

قندپهلو یکی از استانداردترین اپلیکیشنای ایرانیه. پازلی رو مجسم کنین؛ مکانیزمای قندپهلو حکم تیکهایی رو دارن که به درستی پیش هم گذاشته شدن. البته تعداد مرحله های ساخته پرزیدنت پاندا کم بوده و پیشرفت دهنده باید با آپدیتای آینده به این بخش توجه کنه که مطمئنا همین هم میشه. پس پیشنهاد می کنیم طرفداران سبک جورچین کلمات اصلا قندپهلو رو از دست ندن.

قندپهلو

  • قندپهلو
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه
  • سازنده: پرزیدنت پاندا
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۳۱٫۲ مگابایت

دانلود

در بخش اپلیکیشنای سایت ما بخونین:

یه قدم تا موفقیتای جهانی؛ معرفی بهترین بازیای موبایل ایرونی

به شیرینی یه شیرینی؛ معرفی بازی باقلوا

دیدگاهتان را بنویسید