‌رضایی‌ حضور‌ در‌ تیم‌ ملی‌ فرانسه‌ را‌ نپذیرفت

‌رضایی‌ حضور‌ در‌ تیم‌ ملی‌ فرانسه‌ را‌ نپذیرفت

ارغوان رضایی تنیسور ایرونی الاصل فرانسوی که سابقه حضور در تیم ملی زنان فرانسه رو داره، به دلیل مشکلاتی که فدراسیون تنیس فرانسه در گذشته واسه ایشون به وجود آورده بود، حضور دوباره در تیم ملی این کشور رو واسه مسابقات آینده نپذیرفت.

ارسلان رضایی پدر ارغوان با اعلام این خبر به فارس گفت: مشکلاتی که فدراسیون تنیس فرانسه بین من و ارغوان به وجود آورد، باعث شد تا دخترم از این موضوع شدیدا ناراحت و دلخور باشه.

ایشون اضافه کرد: بر همین پایه پس از دعوت ارغوان به تیم ملی تنیس زنان فرانسه واسه حضور در مسابقاتی که یه ماه آینده برگزار می شه، دخترم این درخواست رو نپذیرفت و اعلام کرده که نمی تونه بازی نمی کنه چون که آمادگی لازم واسه حضور در تیم ملی رو نداره که  این دلیل واقعی نیس و دلیل واقعی اش مشکلاتیه که فدراسیون تنیس فرانسه و خبرنگاران فرانسوی واسه ارغوان به وجود آوردن.

پدر ارغوان رضایی در این مورد تأکید کرد: پس از اینکه کاپیتان تیم ملی زنان فرانسه واسه حضور ارغوان با ایشون تماس گرفت، دخترم به ایشون اعلام کرد که مصدومه و حضور در تیم ملی رو نپذیرفت.

ارغوان رضایی که در رقابت های مادرید ۲۰۱۰ با کسب عنوان قهرمانی تا رده ۱۶ تنیس بازان مطرح جهان جلو رفتن کرده بود چند وقتیه که به دلیل مشکلات به وجود اومده افت کرده تا جایی که در رده بندی گذشته در رتبه ۱۶۸ تنیس بازان زن جهان قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید