​راه حل فرار از ریاضیات

​راه حل فرار از ریاضیات

مردم چیزای جور واجور رو دوست دارن. هیچ چیزی وجود نداره که همه آدما از اون خوششون بیاد .ریاضی استثنا نیس .

استادان ریاضی بیشتر به دانشجویان خود در مورد زیبایی ریاضیات الهام نمی دن. به جای اون از راه نگهداشتن ریاضیات تدریس می کنن.

بعضی از دانش آموزان احساس می کنن ریاضی یه زبون خارجیه که از زمان ریاضیات نمی تونن خودشون رو جهت گیری کنن و چیزی رو از یاد ببرن که یه مدت پیش یاد گرفتن .

وقتی دانش آموزان در کلاس ریاضی پیشرفت نمی کنن ممکنه احساس حماقت کنن و از ریاضیات به اندازه ممکن دوری کنن . این در حالیه که خیلی از مردم باور ندارن که ریاضیات واسه زندگی مدرن لازمه و از اینکه مجبور به مطالعه یه علم ذهنی شه، ناراحت می شه.

از طرفی دیگه یادگیری ریاضیات مثل یادگیری زبون جدیده و ما از یادگیری زبون جدید خوشمون نمی اید .

این در حالیه که در همه رشته های فنی و بسیاری رشته های دیگه، ریاضیات یکی از اصلی ترین پایه های درسی در مقاطع دانشگاهی هستش. به خاطر همین لازمه تا نگاه جدیدی به علم ریاضیات در دروس دانشگاهی ایجاد شه.

امروزه انجام محاسبات ریاضی از راه نرم افزارای جور واجور بسیار ساده و آسون شده. یکی از جدیدترین و بهترین نرم افزارهای محاسبات ریاضی نرم افزار MATLABه.

MATLAB یه زبون سطح بالا و با محیطی جذاب و امکانات فراوون از جمله برنامه نویسی پایه، مثل سازی سیستمای جور واجور، الگوریتمای فراابتکاری، شبکه عصبی و … هستش. این محیط برنامه نویسی در اول براساس زبون برنامه نویسی سی پیشرفت داده شد. واژه متلب هم به معنی محیط محاسبات رقمی و هم به معنی خود زبون برنامه نویسی مربوطه س که از ترکیب دو واژه Matrix (ماتریس) و Laboratory (آزمایشگاه) ایجاد شده. این نام نشون دهنده راه و روش ماتریس محور برنامه است، که در اون حتی اعداد تک هم به عنوان ماتریس در نظر گرفته می شن.

گروه تحقیقاتی متلب بررسی پس از سه سال بررسی و تحقیق در بخش تحقیقات دانشگاهی، تلاش داره تا زمینه های آموزش ریاضیات در محیط نرم افزار MATLAB رو آسون کنه. این گروه تحقیقاتی تلاش شده تا فایلای آموزشی و پروژه های آماده در مورد نرم افزار MATLAB با کمترین قیمت ممکن و هم در خیلی از موارد به صورت رایگان در اختیار عموم دانشجویان قرار گیرد.

در ادامه لینک مهمترین بخشای پایگاه این گروه آموزشی ارائه شده.

در مورد نرم افزارهای کلیدی مثل متلب، گمز، لینگو، SPSS ، MINITAB ، سوپر دسیژن، اکسل و …. نمونه فایلای اجرا شده به همراه توضیحات و گزارش کامل ارائه شده که میشه از اونا در انجام تحقیقات جدید بهره برد. مجموعه فایلای آموزشی نرم افزاری از جمله

مجموعه کدهای آماده متلب با دانلود رایگان در اختیار دانشجویان و محققین قرار گرفته

به کار گیری این وسیله ها و مطالب آموزشی شما رو در تحقق بخشیدن به رشد و پیشرفت علمی کمک می رسونه.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید