۸ رنگی که شخصیت شما را آشکار می‌کند

۸ رنگی که شخصیت شما را آشکار می‌کند

قرمز
رنگ قرمز نشون گر خیال، شوق، تجمل، جربزه و رقابته. آدمایی که رنگ قرمز رو به عنوان رنگ مورد علاقه شون بر می گزینند بسیار رومانتیک هستن. اون ها عاشق نشون دادن محبت به همه هستن. پرجوش و پر از سرزندگی ان. عاشق توجه هستن. دوست دارن گل سرسبد باشن. اون ها حاضرن در برابر تقریباً همه چیز مقاومت به خرج بدن. سرگرمی های بسیار زیادی داشته و دوست دارن در هر کاری که وارد می شن بهترین باشن. هم اینکه عاشق زرق و برق و تجمل هستن.

آبی
آبی رنگی شاهانه، آروم بخش و سرده. دوستداران رنگ آبی عموماً خون گرم و فروتن هستن. اون ها از قوه طنز بهره مند بوده و خیلی راحت با بقیه عیاق می شن. زیاد درباره آینده نگرانی ندارن. اون ها طرفدار جمله هرچه آید خوش آید هستن. با اینکه تناقص آمیز اون هم دیده شده. از اونجایی که چندین قرن رنگ آبی رو مربوط به اشرافیت می دونستن، در نتیجه افراد اصیل خود رو «دارای خون آبی» می نامیدند، حتی تا به امروز این اتحاد هست. آدمایی که رنگ آبی رو دوست دارن معمولاً سطح بالا و به طور طبیعی تند مزاج هستن. به بیان دیگه، آدمایی که رنگ آبی رو دوست دارن می تونن صفات متفاوتی رو به دست بیارن. می تونن بسیار سطح بالا یا فروتن و یا ترکیبی از هر دو رو از خود نشون بدن.

مشکی
بیشتر رنگ مشکی رنگی بسیار منفی شناخته شده و رنگی بر خلاف مثبت اندیشیه. دوستداران این رنگ همه چیز رو در زندگی با کمی نمک به روی اون می پذیرن. اون ها از خطر کردن متنفر بوده و همیشه از اینکه جلب توجه کنن فراری هستن. مشکی رنگ قدرتمندیه و خیلی راحت می تونه با رنگ های دیگه ترکیب شه ولی می تونه بر هر رنگی که مخلوط شده غلبه کنه. دوستداران این رنگ قدرت رو در رهبری به دست می گیرند. اون ها ممکنه خجالتی باشن ولی وقتی که بتونن از پیله خود بیرون بیان بسیار توانایی قدرت رو دارن.

سفید
سفید نشون دهنده صلح، مهربانی و خلوصه. آدمایی که رنگ سفید رو دوست دارن بسیار متواضع و مهربون هستن. رنگ سفید وقتی با دیگه رنگ ها مخلوط شه خیلی راحت با اون ها ترکیب می شه و دوستداران این رنگ هم همین کیفیت رو دارن. اون ها خیلی راحت با محیط و موقعیت ها خود رو وفق میدن. هم اینکه بسیار از خود گذشتگی دارن و بیشتر بقیه رو به خود بهتر می دونن. برخلاف رنگ مشکی اون ها مثبت اندیش هستن.

سبز
سبز رنگ مقاومت و مصمم بودنه. دوستداران این رنگ بیشتر جاه طلب، سخت کوش، پردل و جربزه و لجوج هستن. به محض اینکه معطوف چیزی شن دیگه دست بردار نیستن. اون ها از اینکه خیلی راحت حرف خود رو بزنن کمتر ترس دارن. دوست دارن حرف آخر رو در هر بحثی بزنن.

نارنجی
نارنجی رنگ انرژی، هیجان و گرماست. رنگ قدرت و ریاسته. هم اینکه نمایان گر روحیه رقابتی به عنوان یه جنگجوه. واسه دوستداران این رنگ موقعیت از دست رفته بد ترین چیزیه که ممکنه واسه اون ها اتفاق بیفته. پردل و جربزه بوده و اشتیاق بسیار زیادی واسه یادگیری چیزای جدید دارن. بسیار با نفوذند و توانایی تحریک کردن بقیه رو دارن. مردم بیشتر واسه تشویق و نصیحت به اون ها مراجعه می کنن.

زرد
زرد رنگ نور خورشیده. دوستداران این رنگ قدرت روشن کردن زندگی نزدیکان و عزیزانشون رو دارن. با روحیه مثبت اندیش و دوستانه ای که دارن واقعاً می تونن زندگی رو قشنگتر کنن. اون ها به طور مطلق عاشق پیدا کردن دوست های جدید هستن. اون ها واسه مصاحبت افراد فوق العاده ای هستن چون که هیچ وقت از روشنی بخشیدن باز نمی ایستند. هم اینکه دوستان وفادار با درک بسیار بالا هستن. خلاقیت و ابتکار دیگه ویژگی اون ها هستش.

بنفش
بنفش به عنوان رنگی شاهانه در نظر گرفته می شه. دوستداران این رنگ به سمت معنویت تمایل داشته و رگه هایی از خلاقیت در اون ها دیده می شه. همیشه ایده های عجیبی ارائه میدن و اگه شما هیچ ایده ای در مورد چیزی نداشته باشین می تونید به اون ها تکیه کنین با اینکه اون ها بیشتر خود رو برتراز بقیه می دانند.

رنگ قدرت شفاف دات آی آر

دیدگاهتان را بنویسید