۷ راز زیبا شدن

۷ راز زیبا شدن

هممون تا کنون مطالب زیادی درباره هزاران نکته به درد بخور واسه حفظ زیبایی خوندیم و شاید صدها نمونه از اجناس زیبایی رو تجربه کردیم.

یادتون باشه که فقط تعداد مشخصی از این نکات و پیشنهادا واقعا کاربرد دارن که هفت مورد از موثرترین اونا در این مطلب عنوان شده.

در این مطلب هفت راز مهم درباره حفظ زیبایی مطرح شده :

راز اول: آب بخورین. البته قانون نوشیدن هشت لیوان آب در روز رو از یاد ببرین اما مطمئن شید که حتما هر روز به اندازه نیاز بدنتون آب بخورین و زیاد تشنه نمونید. اگه به بدن آب کافی نرسه، پوست خشک و کدر می شه.

راز دوم: به کار گیری ضد آفتاب یه ضرورته تا سلامت پوست شما تضمین شه.

راز سوم: مرطوب نگاه داشتن پوسته که واسه این منظور می تونین از لوسیونهای مرطوب کننده استفاده کنین.

راز چهارم: از اهمیت دستها و گردن غافل نشید و از اونا مانند صورت مراقبت کنین. دستها و گردن خود رو خوب بشورید و مرطوب نگه دارین.

راز پنجم: ورزش کنین چون ورزش کردن پوست چهره رو نورانی می کنه. جنب و جوش بدنی جریان خون رو بهتر کنه و ظرفیت اکسیژن خون رو بالا می بره. این تغییر واسه سلامت کل بدن از جمله پوست معجزه می کنه.

راز ششم: تغذیه مناسب پر از میوه ها، سبزیا، مقادیر زیادی ویتامین C,A و E داشته باشین چون این ویتامینا واسه سلامت پوست لازمن.

راز هفتم: همیشه احساس خوب و مثبتی داشته باشین. واسه خودتون کارایی رو انجام بدین که به شما حس خوبی بدن اگه لبخند بزنین و خوشحال باشین به طور طبیعی صورتتون نورانی و قشنگتر می شه. پس لبخند بزنین و خندون بمونین.

ایسنا راز

دیدگاهتان را بنویسید