۵ نوع لباسی که یک خانم حرفه‎‌ای هرگز نباید بپوشد!

۵ نوع لباسی که یک خانم حرفه‎‌ای هرگز نباید بپوشد!

لباس زنونه

شک نداشته باشین حفظ نگاه حرفه ای واسه رشد شغلی اهمیت خاصی داره. روشی که خودتون رو در برابر نمایش می ذارین هم اهمیت بیشتری داره. اگه در محل کارتون شلوار جین و تیشرت بپوشید، شک نداشته باشین بر فرهنگ و اخلاقیات کاریتون اثر میذاره.

از این گذشته، پوشیدن تیشرت و شلوار جین، شما رو فردی بی انگیزه و آسون انگار نشون میده. شما که نمی خواین این جوری بنظر بیایید، درسته؟

فهرست زیر بعضی از لباسهایی رو معرفی کرده که یه خانوم شاغل هیچوقت نباید اونا رو بپوشد:

  1. شلوار گشاد و ورزشی

شلوارهای گل و گشاد، بیشتر واسه تفریح و ورزش مناسبند. شما نباید این شلوارها رو در مکانی به طور کامل رسمی بپوشید. پوشیدن لباس راحتی یا گرمکن ورزشی، به طور کامل مخالف قوانین اخلاق حرفه ایه. قرار نیس که به پیاده روی صبحگاهی برید، پس لطفا از پوشیدن این چیزها در محل کار جدا دوری کنین.

  1. لباسای بدن نما ودامنای کوتاه

از دامن کوتاه وتیشرت خوششتان میاد؟ بسیار خوب، می تونین واسه یه مهمانی یا یه قرار دوستانه اونا رو بپوشید. پوشیدن اون در محل کار مخالف رفتار حرفه ایه.

مانتوهایی که قدشون تا روی زانوست، بهمراه یه کت گشاد واسه روزای سرد مناسبند، اما بازم تکرار می کنم: مانتوهای خیلی کوتاه نپوشید! هم اینکه، لباسهایی انتخاب نکنین که یقه خیلی باز دارن و یا اندامتون رو زیاد مشخص می کنن. این نوع پوشش در محل کار، بی فرهنگیه.

  1. لباس چروک

هیچوقت نباید لباسهایی پر از چروک به تن کنین چون که نشون میده آدم تنبلی هستین.کمی وقت بذارین و لباسهای رسمیتان رو قبل از پوشیدن اتو کنین. اینکار حتما به رشد شغلی شما کمک انجام میده.

  1. لباس تنگ و چسبون

از پوشیدن لباسهایی که خیلی براتون تنگ هستن، دوری کنین. اندازه مناسبی رو انتخاب کنین، چون این نشون دهنده رفتار شماس. بعضی خانمها لباسهای تنگی در محل کارشون می پوشند که باعث می شه همیشه احساس ناراحتی کنن. شما این اشتباه رو نکنین و لباسهای رسمی با سایزی مناسب انتخاب کنین.

  1. لباس شلوغ یا لباس مجلسی

شما می خواین سرکار برید، پس لباس مهمانی رو در محل کارتون نپوشید! اگه هدفتون اینست که واسه یه سخنرانی یا یه جلسه مهم خوب به چشم بیایید، یه کت و شلوار سنتی و قشنگتر انتخاب کنین.

لباس مجلسی و مهمانی اصلا مناسب نیس، چون که اینجور لباسهایی شما رو غیرحرفه ای نشون میده.اون چیزی که در محل کارتون می پوشید، بخشی مهم از شغل شماس. خیلی از خانمها به این نکته توجهی ندارن. اما شما یادتون باشه که نوع لباس پوشیدن به پیشرفت و داشتن روابط حرفه ای خوب در محل کار کمک می کنه.

راهنمای خرید کت و شلوار دامادی

راهنمای انتخاب جوراب مردونه

اختصاصی شیک پوشی

دیدگاهتان را بنویسید