۱۲میلیون نفر المپیک لندن را با اسمارت فون و تبلت دیدند

۱۲میلیون نفر المپیک لندن را با اسمارت فون و تبلت دیدند

آمار جدید BBC نشون می دهد که ۵۱.۹ میلیون نفر از راه تلویزیون و ۱۲میلیون نفر با به کار گیری تبلت و اسمارت فون المپیک لندن رو تماشا کرده ان.

سردبیر ورزشی BBC تو یه پست وبلاگی، المپیک ۲۰۱۲ لندن رو مسابقاتی چند پلت فرمی و اولین المپیک به درستی دیجیتال جهان خواند.

 

ایشون گفت که ۹.۲ میلیون بازدید از راه مرورگرهای موبایل در سایت و اپلیکیشن های BBC ثبت شده. هم اینکه ۲.۳ میلیون مرورگر تبلت هم به تماشای بازی ها نشسته بودن.

کلا ۱۲ میلیون در خواست بازدید از راه موبایلا و تبلتا صورت گرفته و در حالیکه بازدیدکنندگان موبایلی در تموم طول روز پایدار باقی می موندن، داده های BBC نشون میده که بیشترین به کار گیری تبلت واسه تماشای بازیا در ساعت ۹ شب بوده. BBC گفته که کلا از همه پلت فرما ۱۰۶ میلیون درخواست واسه ویدئوهای المپیک دریافت کرده.

BBC  به خاطر پوشش خوب خبری و تفسیرای دقیق ۲۶ رشته ورزشی، مورد تشویق و ستایش تماشاچیان المپیک قرار گرفته. در مقابل این پذیرش عمومی، سایت آمریکایی NBC ، به خاطر تاخیر در ضبط رویدادها و وقایع، انتقادهای زیادی رو به خود جذب کرد.

NBC تازگیا در تلاشه با مطرح کردن این ادعا که در حدود نصف تماشاگران بازیا رو باتبلت هاشون دنبال می کردن این شکایتا رو تکذیب کنه.

تبلت

دیدگاهتان را بنویسید