۱۰ مورد رایج کلاهبرداری در سئو : کلاهبرداران را بشناسید

۱۰ مورد رایج کلاهبرداری در سئو : کلاهبرداران را بشناسید

با به کار گیری عنوان شناخته شده “” خیلی از آدمایی که خود رو می دونن با وعده های غیرواقعی و دروغین خود تلاش دارن از ناآگاهی کاربران سوء استفاده کنن. این روزا بعیده بتونیم روزی رو بدون دریافت ایمیلای اسپم تبلیغاتی واسه یا تماس شرکتای بازاریابی و شب کنیم! همه و همه زیر سایه کلاهبرداران سئو که با جملات گول زننده خود تلاش دارن خودشون رو معجزه گر نشون بدن!

اسپم

اما دوره ای که بخواین چشم و گوش بسته حرف بقیه رو قبول کنین یا با ادعا اونا مورد کلاهبرداری قرار گیرید گذشته س. بهترین دفاع شما از خودتون واسه این که در دام کلاهبرداران سئو نیفتید آگاهیه.  واسه آگاهی بخش خودتون و انتخاب معتبر و اثبات شده بخونین.

موارد عادی کلاهبرداری در سئو

رنک تضمین شده
کلاهبرداران سئو رو با شعار” رتبه یه گوگل شید” بشناسین. سالای خیلی از فعالیت ما به شکل تیم می گذره؛ اما هیچ وقت رو به صورت تضمینی واسه رتبه یه شدن معرفی نکردیم. شعار ما برتری در گوگله؛ اما مشخص نیس گوگل درباره شما چه تصمیمی بگیره. ما تموم تلاشمون رو واسه بهبود رتبه شما به کار می گیریم و باقی رو به زمان می سپاریم. ما در تضمین می کنیم رتبه شما بهتر می شه ولی رتبه خاصی واسه شما در نظر نمی گیریم. در کنسول جستجو گوگل هم به این موضوع اشاره شده تا بتونین با اینجور شعارایی کلاهبرداران رو از کارشناسان واقعی تمیز بدین.
رابطه خویشاوندی با گوگل(!)
اگه کسی ادعا می کنه که با گوگل رابطه خویشاوندی داره و رابطه اون با این موتور جستجو یه رابطه خاصه شک نکنین که می خواد با حرف هاش شما رو گول بزنه و از راه سئو کلاه ورداری کنه.
سئو ارزون
بارها در مورد یا بحث کردیم. همیشه بر این تاکید داریم که واقعی بدون پرداخت هزینه ممکن نیس؛ اما بازم بعضی گول کلاهبرداران سئو رو می خورن.  بعضی وقتا خسته کننده س؛ حتی واسه ما که در تجربه زیادی در کار بهینه سازی داریم و شب و روزمون رو با می گذارنیم! پس هیچ شرکت قانونی زیربار انجام این فعالیت پیچیده به صورت رایگان یا ارزون نمی ره مگه این که بخواد در ازا هیچ از شما پول دریافت کنه.
رتبه اول شدن در تموم موتورای جستجو
از این شاخه بدون شاخه نپرید؛ واسه یه سایت معتبر همین که بتونه در گوگل صاحب نام شه کافیه. اگه کسی به شما وعده برتری در شکلای جور واجور و اقسام جستجوگرا رو میده باور نکنین.

این داستان ادامه داره……………