یک پسر به کیمیا علیزاده: با من ازدواج می کنی؟!

یک پسر به کیمیا علیزاده: با من ازدواج می کنی؟!

برگشت کیمیا علیزاده به ایران با حاشیه هایی هم همراه بود.

کیمیا علیزاده به عنوان اولین بانوی مدال آور ایرونی در رقابتای المپیک در برگشت به ایران با استقبال باشکوهی روبرو شد. اون در برگشت به کرج هم با جمعیت علاقه مند ورزش دوستان روبرو شد. بوسه اون بر دستان پدرش، اهدای جوایزی مثل یه دستگاه آپارتمون، یه دستگاه خودرو و ۵۰ میلیون تومن پول هم از دیگر حاشیه های برگشت این دختر ۱۸ ساله و نفر سوم تکواندوی المپیک به ایران بود.

اما حاشیه های مهم تر به رفتار چندین پسر جوون برمی گشت که به شوخی یا خنده از کیمیا علیزاده خواستگاری کردن. یکی از این پسران با فریاد از نفر سوم المپیک درخواست ازدواج کرد و دیگری هم می گفت خودش ورزشکاره و در سطح استان البرز در رقابتای تکواندو مدال داره. اونم به طور جدی میگفت که واسه ازدواج با این دختر ورزشکار آمادگی داره و می خواد با پیدا کردن پدرش از اون خواستگاری کنه!

اتفاقی بی سابقه در تاریخ ورزش ایران

در ورزش ایران هیچوقت سابقه نداشته که از یه دختر ورزشکار این جوری استقبال شه. نجمه خدمتی در ۱۸ سالگی و در رقابتای تیراندازی بازیای آسیایی قهرمون شد و در برگشت به ایران با استقبال با شکوه مردم شهر زادگاهش روبرو شد، اتفاقی که واسه خدیجه آزادپور ووشوکار و قهرمون بازیای آسیایی در سال ۲۰۱۰ افتاد و یا شهربانو منصوریان دیگه ووشوکار مطرح ورزش کشور. اما این یکی واقعا بی سابقه بود. استقبالی که از کیمیا علیزاده شد در هیچ بازه وقتی تاریخ ورزش ایران سابقه نداشته.

در سطح شهر کرج هم بنرهای زیادی واسه شادباش به این تکواندو کار دیده می شه.

جوایز بیشتری در راه س

دختر ۱۸ ساله و تاریخ ساز ورزش ایران در ادامه بازم پاداشای بیشتری دریافت می کنه. می گن اون ده ها سکه بهار آزادی دریافت خواهد و شاید یه آپارتمون دیگه هم به عنوان جایزه بگیره. جوایز غیر نقدی دیگری هم در روزای آینده از طرف شرکتای جور واجور به اون داده می شه.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

خواص عشق واسه بدن

اخبار داغ ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید