یک معتاد واقعی به بازی های کامپیوتری + عکس

یک معتاد واقعی به بازی های کامپیوتری + عکس

gamer

تا حالا مطالب مختلفی در مورد بازیای کامپیوتری گفته شده که هر کدوم به ضررها و یا به رکوردهای جور واجور اشاره داشته این بار اما با معتادترین فرد روبرو هستیم.

“لی منگ” ۶ سال قبل از دانشگاه فارق التحصیل شده ولی برخلاف خیلی از دوستانش که به دنبال کار و شغل رفته ان اون تموم وقت خود رو در کافی نت و مشغول بازی می گذرونه.

این حوان که این روزا نزدیک به ۳۰ سال داره در یکی از استانای شمالی چین به نام “چنگ چون” زندگی می کنه و ششه تموم روز خود رو در کافه ای تقریبا شلوغ می گذرونه.

صاحب این کافه میگه اون تموم روزش رو در این مکان می گذرونه و به عنوان یکی از میز و صندلیا هستش چون که کمتر از اینجا خارج می شه مگه اینکه بخواد دوش بگیره یا غذا بخره. اون هم اینکه موهای بلندی داره چون که وقت اصلاح کردن هم نداره.

تا حالا پزشکان و روانشناسای بسیاری به سراغش رفته ان که اون با هیچکدام صحبت نکرده و تنها بازی خودشو ادامه داده.

البته اون خوب هم پول در می آورد چون که با این همه بازی کردن تنها نتیجه های بازی خود رو به دیگر بازیکنان می فروشه و از اونا پول میگیره بعد خرج زندگی خودشو میده.

خیلی از بچهایی که در کافه بازی می کنن می گن اون با هیچکی صحبت نمی کنه به خاطر همین کسی نمی دونه اون خونواده ای داره یا خیر. اون حتی تعطیلات سال نو رو هم در کافه می گذرونه.

باشگاه خبرنگاران مطالب باحال روز

دیدگاهتان را بنویسید