یک مرد جوان همسر دوم پدر زنش را کشت

یک مرد جوان همسر دوم پدر زنش را کشت

 به گزارش خبرنگار حوادث فارس، در ساعت ۸ شب ۹ تیر امسال یه فقره درگیری در بومهن ـ کوچه میرزایی به کلانتری ۲۰۶ اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری در محل نوجوونی ۱۵ ساله به هویت علیرضا به اونا اعلام کرد که مادرش بوسیله دامادشان به نام مهدی ۲۹ ساله مورد اصابت ضربه چاقو قرار گرفته و الان به درمانگاه منتقل شده.

با حضور مأموران کلانتری در درمانگاه مشخص شد که مجروح به نام رقیه ۳۳ ساله قبل از رسیدن به درمانگاه فوت کرده و مهدی هم با به کار گیری یه دستگاه موتورسیکلت از محل درگیری متواری شده.

با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور قاضی رسولی، بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران، پرونده جهت رسیدگی تخصصی و دستگیری متهم در اختیار اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با شروع تحقیقات، کارآگاهان اداره دهم اطلاع پیدا کردن که مقتوله همسر دوم پدر زن داماده که در بین درگیری بچه خود با داماد خونواده همسرش و به قصد کمک، در درگیری بین علیرضا و مهدی دخالت کرده که این وسط مورد اصابت ضربه چاقو قرار گرفته.

پسر مقتوله در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: به همراه  مادرم در داخل خونه بودیم که مهدی به گوشی موبایل من زنگ زد و شروع به بد و بیرا گفت و من هم در جواب به ایشون شروع به گفتن بد و بیرا کردم و پس از اون تلفن رو قطع کردم.

: زمان زیادی از درگیری لفظی من و مهدی در پشت تلفن نگذشته بود که مهدی با یه دستگاه موتورسیکلت به درب منزل اومد و در حالیکه من به همراه مادرم در داخل کوچه حضور داشتیم، اول با چاقو به سمت من حمله ور شد و منو از ناحیه هر دو دست زخمی کرد.

در این موقع، مادرم میخواست تا به من کمک کنه که مهدی با چاقو ضربه ای به پهلوی مادرم زد و پس از افتادن مادرم روی زمین با موتورسیکلت از محل متواری شد.

با انتقال جسد مقتوله به پزشکی قانونی ، دلیل مرگ خونریزی به وجود اومده بوسیله بریدگی ریه چپ و عروق حیاتی اعلام شد.

در ادامه تحقیقات و با وجود اینکه متهم پس از ارتکاب جنایت از محل سکونت خود متواری شده بود، کارآگاهان در ادامه تحقیقات پلیسی اطلاع پیدا کردن که متهم با هویت مجعول رضا، به عنوان کارگر ساده در منطقه شیر پاستوریزه واقع در جاده قدیم کرج مشغول به کار شده و در کار پخش شیر و فرآورده های لبنیاتی مشغول به کار شده.

کاراگاهان اداره دهم با مراجعه به این منطقه و انجام تحقیقات نامحسوس پلیسی ضمن شناسایی مخفیگاه مهدی آخرسر ۵ در روز ۶ دی، ایشون رو دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردن.

متهم پس از انتقال به اداره دهم، درباره انگیزه درگیری خود عنوان داشت: به دلیل اختلافات خانوادگی که با اعضای خونواده همسرم به خاص برادرزن بزرگترم داشتم، چندین نوبت با ایشون درگیری لفظی پیدا کرده بودم؛ طی این مدت، بعضی بستگان و دوستان با بردن و آوردن صحبت بین ما دو نفر باعث شده بودن تا درگیری ما به دیگر اعضای خونواده همسرم هم کشیده شه.

متهم گفت: در روز درگیری یکی از دوستانم مدعی شد که برادرزن کوچکم هم در پشت سر من مبادرت به گفتن بد و بیرا کرده که بدون این دست اون دست کردن با گوشی موبایل ایشون تماس گرفته و با اون درگیر شدم؛ زمانیکه ایشون در پشت تلفن شروع به گفتن ناساز به من کرد، در حالیکه بسیار عصبانی شده بودم با موتورسیکلت به در خونه اونا رفتم.

متهم در ادامه اظهارات خود مدعی شد که ضربه ای که باعث مرگ مقتوله شده رو اون وارد نکرده بلکه در بین درگیری، چاقوی استفاده شده از طرف برادرزن بزرگترش که در محل حاضر شده باعث مرگ مقتوله شده که در ادامه و با در نظر گرفتن تحقیقات انجام شده از دیگر شهود صحنه درگیری، متهم از روی زور و اینکه دیگه چاره ای نیس لب به اعتراف گشود و در اعترافات خود بیان کرد زمانیکه به قصد دعوا به سمت خونه پدرزنم حرکت کردم، اول چاقویی رو از آشپزخانه منزل خواهرم ورداشته و بعد با موتورسیکلت به اونجا رفتم و در بین درگیری، زمانیکه همسر پدرزنم به طرفداری از پسرش دخالت کرده بود ضربه ای به پهلویش زده و بدون این دست اون دست کردن با موتورسیکلت از محل فرار کردم.

دیدگاهتان را بنویسید