یک سال پای برهنه برای کمک به خیریه + عکس

یک سال پای برهنه برای کمک به خیریه + عکس

no-shoes-for-a-year

هر انسانی به نوع خود دست داره به خیریه ها کمک کنه و در ثواب حاصل از اون شریک باشه. این کار هم عاقبت خوبی رو واسه آدم میسازه و هم باعث می شه تا عده از خونواده های فقیر هم خوشحال شن.

پرداخت پول یکی از عادی ترین راه های کمک به خیریه س اما بعضیا هم راه های جور واجور و عجیبی رو واسه کمک به خیریه انتخاب می کنن. ساخت تابلو یا درست کردن مدرسه هم می تونه راه های کمک به خیریه باشه.

no-shoes-for-a-year1

“ریچارد هادینگ” راهی تازه واسه کمک به خیریه پیدا کرده و می خواد اون رو به همه دنیا نشون بده. این مرد واسه کمک به خیریه و واسه همدردی با فقیران می خواد کل سال آینده رو بدون کفش و جوراب بگذرونه تا هم کمکی جمع کرده باشه  هم سختی اونا رو به مردم نشون بده.

این مرد اهل کنتاکی که خود آرایشگره تا حالا کمپینایی رو هم برپا کرده تا آدمایی که دوست دارن هم کمکای خود رو ارائه کنن و هم اینکه اگه مایل باشن به این حرکت آدم دوستانه که بیشتر واسه کودکان آماده شده ملحق شن.

اون میگه اول اینکار خیلی سخت بود و اول هیچکی به من توجهی نداشت ولی پس از اینکه دو ماه این حالت رو ادامه دادم واسه اولین بار بود که کسی تنها ۵ دلار به کمپین کمک کرد و روحیه ای دوباره به من داد تا کارم رو ادامه دهم.

باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید