یک روش عجیب‌ و‌ زجرآور‌ برای لاغری! /عکس

یک روش عجیب‌ و‌ زجرآور‌ برای لاغری! /عکس

زنان ونزوئلا این روزا تمایل زیادی به رژیم های و روش های جور واجور واسه لاغر شدن پیدا کرده ان اما عادی شدن یه روش عجیب و غریب واسه وزن کم کردن در این کشور نظر رسانه ها رو به خود جلب کرده.

به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر: کار و بار کسائی که یه روش عجیب و زجرآور واسه لاغری به ونزوئلا آورده ان این روزا حسابی گرفته. قضیه از این قراره که موسسه های زیبایی واسه کسائی که می خواهند لاغر شن  کاری می کنن که غذاخوردن براشون سخت و نشدنی شه! در این روش یه قطعه پلاستیکی طی یه عمل سرپایی روی زبون فرد بخیه زده می شه؛ قطعه ای که  که خوردن غذاهای جامد رو اون قدر زجر آور می کنه که فرد ترجیح می دهد قید غذا خوردن رو بزنه!

کسائی که از این روش استفاده کرده ان می می گن درد و زجر خوردن غذا اون قدر زیاده که حاضر نیستن لب به هیچ غذای جامدی بزنن. بخاطر این کسائی که از این روش که به «وصله سحرآمیز» مشهور شده استفاده کرده ان خیلی سریع وز ن شون کم می شه و بخاطر این دور و بری ها اونا هم به فکر به کار گیری این روش می افتند. به صورت میانگین با بخیه این  تیکه پلاستیکی فرد در هر ماه ۱۳ کیلوگرم وزن کم می کنه؛ وزن کم کردنی که می تونه به قیمت از دست رفتن سلامت فرد تموم شه. برجستگی هایی روی این تیکه که از پلیمر خاصی ساخته شده که حرکت اون روی زبون با به کار گیری غذاهای خشک درد زیادی رو به وجود می آورد.

پزشکان به صورت جدی درباره به کار گیری اینجور روش هایی اخطار داده ان.  نرسیدن مواد غذایی کافی به بدن مشکلات جدی واسه کسائی که از این روش استفاده می کنن به وجود می آورد که می تونه تا آخر عمر زندگی این افراد رو دچار مشکل کنه. استفاده فرد فقط از مایعات آسیب های جدی به بدن و سیستم عصبی وارد می کنه که ممکنه قابل درمان نباشه.

اثر روانی این روش به نوعیه که حتی پس از جدا کردن تیکه پلاستیکی هم افراد میل خود به غذاهای جامد رو به خاطر ترس درد از دست میدن. گروهی از افراد استفاده کننده از این روش هم در حرف زدن خود دچار مشکل شده ان که موسسه های ارائه کننده اون رو از آثار جانبی این روش توصیف کردن! این روش در اول بوسیله یه جراح زیبایی در آمریکا به وجود اومد و بوسیله اون در سال ۲۰۰۹ ثبت شد. در آمریکا اما از این روش اصلا استقبال نشد و حالا در ونزوئلا با هزینه ۱۵۰ دلار کسائی که حاضرن به هر قیمتی وزن شون کم شه واسه اون صف می کشن.

noindex

دیدگاهتان را بنویسید