یک ترکیب جادویی برای جوان سازی پوست

یک ترکیب جادویی برای جوان سازی پوست

جوون سازی پوست skin

تحقیقات نشون داده که ترکیبی خونگی، موثر و کم هزینه بهترین درمان واسه مشکلات پوستی است که می تونه در یه وقتی کوتاه شما رو ۱۰ سال جوون تر کنه.

بیشتر افراد واسه جوون سازی پوست خود بعضی وقتا به عمل های جراحی بسیار گران و داروهای عجیب و غریب متوسل می شن که علاوه بر تاثیری کوتاه مدت، اثرات جانبی خاص خود رو دارن. از طرف دیگه، داشتن پوستی بسیار خشک و چرب، منافذ و ترک های پوستی، جوش، جوش های سر مشکی و کدر بودن پوست اثرهای منفی بر زیبایی و اعتماد به نفس داره و باید هرچه سریع تر درمانی واسه اون یافت.

رایج ترین و موثرترین راه بازسازی و پاک سازی پوست و مقابله با پیری پوست پیروی از برنامه غذایی مناسب، ورزش های منظم، دوری از فشار روحی و استرس، درمان مشکلات هورمونی، رعایت بهداشت، نبود به کار گیری مواد شوینده شیمایی روی پوست و پاک کردن گرد و غبار از پوسته.

علاوه بر این، می توان با کمک مواد طبیعی همه شکل های جور واجور پوست ها مثل خشک، چرب، حساس و معمولی رو تقویت کرد. واسه این کار کافیه نصف قاشق روغن نارگیل، یه سوم فنجون صابون کمبود ها، دو سوم فنجون آب مقطر و ۱۰ تا ۱۵ قطره روغن اسطوخودوس رو جفت و جور کنین و با هم ترکیب کنین طوری که به طور کامل یه دست شه و روزی دو مرتبه اون رو روی پوست خود بذارین. قبل و بعد از استفاده صورتتون رو با آب بشورید و خشک کنین. در یه وقتی کوتاه و حدود ۱۰ روز اثرات حیرت آور اون رو روی پوست خود تجربه می کنین.

بهترین روش های کاهش چین و چروک پوست صورت

چیجوری در پیری هم جوون به نظر برسیم؟

جام جم آنلاین جوون سازی پوست زیبایی پوست

دیدگاهتان را بنویسید