یک اشتباه باعث فلج شدن شهاب عسگری شد + عکس

یک اشتباه باعث فلج شدن شهاب عسگری شد + عکس

به گزارش آلامتو به نقل از ایران دوبلاژ: پزشکان آلمانی به دلیل یه اشتباه باعث فلج شدن “شهاب عسگری” دوبلور و بازیگر پیشکسوت کشورمون در سریال ستایش شدن.

بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون که آخرین بازی اون به سریال ستایش برمیگرده، در مورد مریضی و جراحی اش، گفت: حدود ۲ سالی در آلمان به سر می بردم و تازه به ایران برگشتم. رگ گردن من دچار مشکل شد و پزشکان کشور آلمان تشخیص گذاشتن فنری کنار رگ رو دادن.

بازیگر فیلم سینمایی “دست های آلوده” گفت: به خاطر اشتباه یه دکتر آلمانی ستون فقراتم عفونت کرد و کیستی در اولین مهره ستون فقرات جمع شد. با اتفاق افتادن این اتفاق حدود ۴۵ درصد از سمت راست و چپ بدنم فلج شد.

: واسه دیدن دوستان و اعضای فامیل خود به ایران برگشتم و طی روزای آینده باید واسه ادامه درمان به کشور آلمان برگردم.

عسگری در مورد دلیل فلجی خود اضافه کرد: الان با واکر راه می روم و فلجی من ربطی به سکته مغزی و قلبی نداره و دلیل اون به اشتباه پزشکان آلمان در گذاشتن فنر برمیگرده. البته امیدوارم با درمان و فیزیوتراپی از درصد فلجی من کم شه.

شهاب عسگری در سال ۱۳۲۴ تو تهران به دنیا اومد. اون بازی در تئاتر رو از سال ۱۳۵۹ در تئاتر نصر تجربه کرد.هم اینکه بازی در سینما رو از سال ۱۳۵۷ با فیلمی به نام کوسه جنوب کاری از ساموئل خاچیکیان شروع کرد.اون در فیلم های سینمایی چون: آقای رئیس جمهور، دست های آلوده، جنجال بزرگ، تکیه بر باد ،سریال کوچه اقاقیا و بسیاری دیگه به اجرای نقش پرداخته.

دیدگاهتان را بنویسید