یک اسکانیای دیگر آتش گرفت !

یک اسکانیای دیگر آتش گرفت !

news

فرمانده پلیس راه هرمزگان از آتیش گرفتن یه دستگاه اتوبوس اسکانیا با ۲۶ مسافر خبر داد.

به گزارش آلامتو به نقل از ایسنا؛ نزدیک ساعت ۴:۲۰ صبح امروز یکشنبه در بخش استحفاظی حاجی آباد به بندرعباس کیلومتر ۳۵، یه دستگاه اتوبوس اسکانیا با ۲۶ مسافر که از اصفهان به بندرعباس در حال حرکت بود یهو دچار آتیش سوزی می شه.

ایشون اضافه کرد: برابر اظارات راننده و مسافران، راننده نامبرده در بین حرکت با دودی در قسمت عقب اتوبوس مواجه می شه که به دنبال اون بدون این دست اون دست کردن خودرو رو متوقف و مسافران رو پیاده می کنه و علی رغم به کار گیری ۲ کپسول آتیش نشانی موجود در اتوبوس، آتیش کنترل نمی شه و اتوبوس در آتیش می سوزد.

فرمانده پلیس راه هرمزگان با اشاره به اینکه اتوبوس نامبرده مدل سال ۹۰ و واسه شرکت تعاونی مسافربری «سیزده آسیا سفر» بود، اضافه کرد: حالا خوبیش اینه راننده این اتوبوس با هوشیاری خیلی سریع متوجه مشکل فنی و آتیش سوزی مربوطه می شه و مسافران هم با در نظر گرفتن هشدارهای قبلی در این مورد خیلی سریع خود رو از اتوبوس نجات میدن.

ایشون با تاکید بر اینکه اتوبوس نامبرده ۱۰۰ درصد دچار سوختگی شده خاطر نشون کرد: حالا خوبیش اینه در این حادثه هیچ کدوم از مسافران آسیب ای ندیده و بررسی های اولیه پلیس نشون می دهد دلیل حادثه مشکل فنی اتوبوس بوده.

ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید