یک استاندارد طلایی جدید برای مو

یک استاندارد طلایی جدید برای مو

محکم تـریـن و ضـخـیـم تـریـن، از ریـشـه تـا نـوک. ایـن اسـت تـفـاوت #PanteneHair!

موهای خود رو با Pantene Pro-V، محصول جدید برند جهانی پیشرو در مراقبت از موی سر آشنا کنین. این محصول، موهای شما رو ظرف ۱۴ روز محکم تر و کلفت تر می کنه!

 همه می دانند که خانوم ها همیشه تلاش دارن موهای خود رو با انواعی از تغییرات و ترفندها، به تصویر کامل و رؤیایی که از مو تو ذهن دارن، نزدیک کنن. بیشتر خانمای ایرونی موهایی بلند تر از حد شونِه خود دارن که معمولاً این باعث می شه تا موها نازکتر و نوک اونا شکننده تر گشته و درنتیجه از استاندارد طلایی فاصله بگیرن. «پن تین» در صدد حل این مشکل برآمد، و پس از صدها ساعت تحقیق و بررسی در آزمایشگاه های خود، به فرمولاسیونی رسید که ظرف تنها ۱۴ روز، موها رو از ریشه تا نوک، محکم تر و کلفت تر می کنه. خیلی از شخصیت های مشهور پس از به کار گیری این محصول، با دیدن فرق #Pantenehair به ذوق و شوق و خوشحالی اومده ان. “دیالا مککی” چهره ی  تلویزیونی و مدل تراز اول لباس می گوید: #Pantenehair  در صنعت ما تبدیل به یه گرایش شده. می توان گفت این همون استاندار طلاییه که خانوم ها آرزوی رسیدن به اون رو دارن؛ یعنی محکم ترین و کلفت ترین موها، جدا از اندازه کوتاهی یا بلندی اونا.

وجود موهای ضعیف و نازک، بیشتر از هر عامل دیگری، جلوه زیبایی شما رو کم رنگ می کنه. تا امروز، داشتن موهایی که از ریشه تا نوک اون قوی و سالم باشه،  واسه بعضی خانوم ها رؤیا بوده. آدمایی که به دلایلی مثل حضور در جشن ها و رویدادها همیشهً مجبورند موهای خود رو بیارایند، به موهای خود آسیب می رسونن. در این حالت، موها تحت فشار قرار می گیرند، کم کم، سلامت خود رو از دست داده و ضخامت اونا کاهش می یابد. اینجوری پس از یه مدت زیبایی طبیعی خود رو از دست میدن.

اما نگران نباشین، چراکه انتظارها به پایان رسیده و رؤیای #Pantenehair به واقعیت پیوسته س. «پن تین» با به کار گیری Pro-Vitamin به فرمولاسیونی رسیده که موها رو از راه نفوذ به قسمت داخلی ساقه ی مو  بازسازی می کنه. این محصول یه رژیم کامله و موها رو – به هر اندازه که باشن – از ریشه تا نوک، محکم تر و کلفت تر، و تو یه کلام سالم تر می کنه. الان اجناس پن تین واسه همه خانمای ایرونی که شایسته داشتن موهایی محکم تر و کلفت تر در ۱۴ روز هستن، در دسترس قرار داره.

Pantene Hair

موهای محکم تر و کلفت تر، از ریشه تا نوک، فقط در ۱۴ روز!

دکتر “جنی تامس” دانشمند ارشد «پن تین» می گوید: « با فرمولاسیون منحصر به فرد “پن تین” که شامل  Pro-Vitaminه، مصرف کنندگان به سرعت به نتیجه ی دلخواهشون می رسند؛ چون که این محصول به گونه ای فرموله شده که موها در نقاطی که بیشترین نیاز به بازسازی رو دارن، بازسازی شن. به کمک این فرمولاسیون، بازسازی موها در نقاط حساس و شکننده که عامل اصلی شکستگی و ریزش مو هستن، انجام می گیرد و در نتیجه موها از ریشه تا نوک، محکم تر و کلفت تر می گردند».

می تونین واسه اطلاعات بیشتر در مورد اجناس به صفحات پن تین در شبکه های مجازی مراجعه کنین.

اینستاگرام: https://www.instagram.com/panteneiran/

تلگرام: t.me/panteneiran

ویتامینای ضد ریزش مو

به چه دلیل موهایم می ریزد؟ ۶ دلیل اصلی ریزش مو

دیدگاهتان را بنویسید