یک ازدواج سیاسی دیگر / عکس

یک ازدواج سیاسی دیگر / عکس

ازدواج بستگان رجال سیاسی با هم، همیشه از خبرهای جذاب دنیای سیاست بوده. حالا و در آستانه انتخابات، هاشمی رفسنجانی و خاتمی، دوباره با هم فامیل شدن. ازدواجی که شاید مقدمه یه اتحاد انتخاباتی باشه.

به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر: وصلت دوباره شیخ و سید. چهارشنبه شب، وقتی «سید محمد علی ابطحی» این عکس رو در صفحه «فیس بوک» خود قرارداد، خبر از وصلت خونواده  حجت الاسلام سیدمحمد خاتمی با آآیت الله هاشمی رفسنجانی داد. این عکس که در حاشیه مراسم عقد خواهرزاده خاتمی با نوه آبجی هاشمی رفسنجانی گرفته شده، غروب چهارشنبه ثبت شده.

rafsanjani

اون طور که ابطحی خبر داده در این مراسم خطبه عقد میون این دو هم از طرف خود خاتمی و هاشمی خونده و مراسم اونم در «دفتر امام» برگزار شده. اینطوری که هاشمی رفسنجانی وکیل عروس(نوه آبجی خود) و سیدمحمد خاتمی وکیل داماد(آبجی زاده خود) بوده. محمد صدوقی (بچه مرحوم صدوقی امام جمعه قبلی یزد) داماد بود و عروس هم نوه مرحوم حجت الاسلام هاشمیان(امام جمعه فقید رفسنجان) که شوهر آبجی اکبر هاشمی رفسنجانیه .

بعضی رسانه ها، این ازدواج رو اولین وصلت خونواده های هاشمی و خاتمی دونسته ان. اما جالبه بدونین خاتمی و هاشمی قبل از اینم با هم فامیل شده بودن.  چون چندین سال پیش هم خواهرزاده سیدمحمد خاتمی یعنی دخترمرحوم صدوقی و آبجی داماد جدید با خواهرزاده هاشمی رفسنجانی یعنی پسر مرحوم هاشمیان ازدواج کردن.

باید دید این پیوند جدید میان خونواده هاشمی رفسنجانی و خونواده خاتمی، مقدمه اتحاد نمایندگان اونا در انتخابات ریاست جمهوری  می شه؟ در رقابت روحانی و عارف که نمایندگان تفکر هاشمی و خاتمی در انتخابات هستن، یکی باید به نفع دیگری کنار بره. این وصلت، مقدمه اتحاد می شه؟

noindex

دیدگاهتان را بنویسید