یوسف پلنگ و مهدی جومونگ دستگیر شدند

یوسف پلنگ و مهدی جومونگ دستگیر شدند

news

فرمانده انتظامی نیشابور گفت: با تلاش ماموران کلانتری ۱۲ جمهوری این شهرستان ۲ زورگیر حرفه ای کمتر از ۲۴ ساعت از زورگیری شناسایی و دستگیر شدن.

سیدحسن حسینی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در نیشابور اعلام کرد: به دنبال تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ و گزارش یه فقره زورگیری وجوه نقد، بدون این دست اون دست کردن تیمی از مأموران گشت کلانتری ۱۲ واسه بررسی موضوع به محل اعزام شدن.

ایشون اضافه کرد: با حضور مأموران در محل فرد جوونی سراسیمه به مأموران مراجعه کرد و گفت ۲ جوون با تهدید اسلحه سرد مبلغ ۵۰۰ هزار ریال وجه نقد از من زورگیری کرده و از محل متواری شدن.

این مسئول ادامه داد: پس از بررسی اظهارات مالباخته، مأموران با در نظر گرفتن اطلاعات ارائه شده به ۲ فرد زورگیر معروف به یوسف پلنگ و مهدی جومونگ که دارای سوابق زیاد کیفری بودن؛ مظنون شدن و پس از یه سری کار اطلاعاتی مخفیگاه اونا رو شناسایی و اونا رو تو یه حرکت ضربتی دستگیر کردن.

ایشون در آخر گفت: متهمان در بازجویی های اولیه منکر هر گونه جرمی بودن که در ادامه بازجویی ها در روبرو شدن با فرد مالباخته به زورگیری وجوه نقد اعتراف کردن و پس از تشکیل پرونده واسه سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدن.

پسری که واسه دفاع از دختر جوون به قتل رسید

قاتل “آتیلا کوچولو” پای چوبه دار

حوادث جنایی

دیدگاهتان را بنویسید