یاهو در جستجوی علی دایی

یاهو در جستجوی علی دایی

ali-daei

« یاهو » در مطلبی از علی دایی به عنوان بزرگترین فوتبالیست ایران یاد کرد.

به گزارش آلامتو به نقل از فرارو، دیدار تیمای منچستر یونایتد و بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا بهونه ای شده تا سایت یاهو سری به دیدار نوستالژیک این دو تیم در سال ۹۹ بزنه و یادی از چهره های اون بازی از جمله علی دایی کنه.

این سایت به همین خاطر از علی دایی به عنوان یکی از ذخیره های اون دیدار تاریخی نام برده و در تیتر صفحه اولش با اشاره به اینکه « بزرگترین فوتبالیست ایران کجاس؟ » مطلبی کوتاه درباره علی دایی، سرمربی الان باشگاه پرسپولیس نوشته.

این مطلب اول اشاره ای به بازی بایرن مونیخ و منچستر یونایتد در فینال سال ۹۹ می کنه و می نویسه:« هیچ تردیدی نیس که فینال لیگ قهرمانان سال ۹۹ یکی از داستانی ترین فینالا بود که قهرمون در عرض چند دقیقه عوض شد. بایرن مونیخ که با گل باسلر تا دقیقه پایانی یه بر صفر پیش افتاده بود در آخر با دو گل شرینگام و سولشر در وقتای اضافه دو بر یه بازنده شد تا منچستر یونایتد یکی از قهرمانیای بی سابقه اش در تاریخ رو به دست بیاره.

در واقع در اون بازی فرگوسن بعد از ۳۱ سال دوباره شیاطین سرخ رو قهرمون اروپا کرد تا بعد از سال ۶۸ این تیم واسه دومین بار فاتح اروپا شه. اما مردان اون دیدار تاریخی بعد از ۱۵ سال کجا هستن؟ »

در ادامه این مطلب به معرفی یه به یه بازیکنانی پرداخته شده که در اون روز تاریخی حاضر بودن تا اینکه آخرسر نوبت به علی دایی می رسه:« علی دایی رکوردار گلزنی در تیمای ملی بعد از اینکه سال ۲۰۰۷ از دنیای فوتبال خداحافظی کرد به میدون مربیگری رو آورد و بعد از اونم به عنوان مربی تیم ملی مشغول به کار شد تا اینکه سال گذشته دوباره به باشگاه قبلی خود یعنی پرسپولیس برگشت و کار مربیگری در این باشگاه رو ادامه میده. اون از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۳ یکی از اعضای کمیته فوتبال فیفا بود ».

بیزینس جدید علی دایی +عکس

این عکس علی دایی و خسرو حیدری دردسر می شه؟!

اخبار داغ فوتبالی علی دایی فرارو

دیدگاهتان را بنویسید