گیرنده پیراهن مسی در دیدار ایران – آرژانتین لو رفت

گیرنده پیراهن مسی در دیدار ایران – آرژانتین لو رفت

messi

در حالی که پس از دیدار تیمای ملی فوتبال ایران و آرژانتین حرف و حدیث زیادی دور و بر پیراهن لیونل مسی مطرح شده بود و مشخص نبود کدوم یکی از بازیکنان ایران پیراهن این بازیکن آرژانتینی و ستاره فوتبال جهان رو دریافت کرده، اما یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران گیرنده پیراهن مسی رو لو داد و گزارش کاملی از چگونگی دریافت این پیراهن رو نشون داد.

به گزارش آلامتو به نقل از ؛  یکی از مسائل حاشیه ای بعد از دیدار ایران و آرژانتین در بیستمین دوره مسابقات فوتبال جام جهانی که مورد توجه رسانه های خارجی هم قرار گرفت این بود که کی پیراهن لیونل مسی در این دیدار رو دریافت کرده.

در حالی که یکی از خبرگزاریای خارجی خبر داده بود جواد نکونام این پیراهن رو دریافت کرده بود و قبل از بازی قول دریافت این پیراهن رو از مسی گرفته بود، اما کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در آخر دیدار با بوسنی این موضوع رو منکر شد و گفت که پیراهن مسی رو اون نگرفته.

با این حال در خاص برنامه جام جهانی شبکه سه که با حضور آندرانیک تیموریان، مهرداد پولادی و جواد نکونام روی آنتن رفت، در آخر گیرنده پیراهن مسی لو رفت. وقتی این سه بازیکن با این سوال مواجه شدن که در آخر کی این پیراهن رو گرفت، مهرداد پولادی گفت: آقا جواد نکونام!

این بازیکن در توضیح بیشتر گفت: قرار بود مسی پیراهنش رو به من بده. وقتی هم بازی تموم شد این رو به من گفت. اما وقتی وارد تونل منتهی به رختکن شدیم آقا جواد نکونام پیراهن رو از مسی گرفت و به من هم نداد!

جواد نکونام هم با تایید این موضوع اعلام کرد که پیراهن مسی رو به مهرداد پولادی تقدیم می کنه. اون با تایید اینکه قرار بود دو پیراهن از مسی بگیره گفت: من بازیهای بزرگ زیاد انجام داده ام. در سال ۲۰۰۶ من جوانتر بودم و وقتی با پرتغال و مکزیک بازی کردیم من لباسم رو عوض نکردم. من هرکسی رو که دوست داشته باشم میرم می گم و لباسش رو می گیرم. الان پیراهن رائول رو دارم و به خاطر داشتن پیراهن اون افتخار می کنم.

ایشون اضافه کرد: کسائی که انتقاد می کنن دوست دارن مسی رو از نزدیک ببینن. اینایی که ما سراغشون میریم بزرگترین بازیکنان فوتبال دنیا هستن. باور شخصی من اینه که هر چیزی دوست دارم رو به دست میارم. من آخر بازی رفتم به مسی گفتم و پیراهنش رو گرفتم.

جواد نکونام در ادامه گفت: واسه من مهمتر از همه پیراهن تیم ملی فوتبال ایرانه. من لباسای جام جهانی ۲۰۰۶ رو هنوز دارم. با این حال پیراهن لیونل مسی رو به مهرداد پولادی میدم چون که اون رو دوست دارم.

باحال و خواندنی درباره لیونل مسی

ویلای عجیب مسی در زیر آب! +عکس

noindex خبرگزاری مهر لیونل مسی

دیدگاهتان را بنویسید