گوگل مپ یک جسد مفقودی ۱۰ ساله را پیدا کرد!

گوگل مپ یک جسد مفقودی ۱۰ ساله را پیدا کرد!

news1

تصویر خودرو در گوشه ی بالای این برکه مشخصه

 جسد فردی که حدود ۱۰ سال پیش مفقود شده بود، در درون یه خودروی مغروق تو یه برکه یافت شد. کی موفق تر بود، پلیس و کارآگاهان و یا تکنولوژی؟

به گزارش آلامتو به نقل از فرادید، گوگل مپس از جمله اپلیکیشن های محبوب گوشی های هوشمنده که کارایی زیادی هم داره. این اپلیکیشن علاوه بر نقشه توانایی نمایش ماهواره ای رو هم داره.

دیوید لی نایلز در سال ۲۰۰۶ و در سن ۷۲ سالگی، پس از تشخیص دچار شدن به سرطان و افسردگی یهو پنهون شد و تا یه چند وقت پیش خبری از اون در دست نبود.

یه فرد که شغلش تزئین درخت کریسمسه، به شبکه محلی وود تی ایشون گفت: «یهو فهمیدم که یه ماشین در درون برکه غرق شده. هیچکی قبل ازم اون رو ندیده بود. برکه خیلی تمیز نبود و آب هم بی حرکت نبود.» اون به پلیس تماس گرفت و پلیس هم خودروی مغروق رو از داخل آب به بیرون کشید.

news2

در درون این خودروی لجن گرفته، بقایای جسد آقای نایلز قرار داره

آقای دیوید لی نایلز

آقای دیوید لی نایلز

اعضای خونواده ی آقای نایلز واسه ادای احترام به اون در کنار برکه گرد هم اومده بودن. اسکات هثاوِی، پسرخوانده ی آقای نایلز، می ‎گوید: «امروز واسه ما به معنی پایان یه جستجو طولانی مدته. به چه دلیل خدا ۹ سال طولش داد، واقعا نمی دانم! به هر حال ما خیلی خوشحالیم. خوبه که اون به خونه برگشته س.»

هرچند بقایای جسد پیدا شده هنوز به طور رسمی تایید نشده، اما افسران پلیس از روی دندون و کیف پیدا شده در داخل خودرو می می گن که این جسد مربوط به آقای نایلزه.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

فرادید

دیدگاهتان را بنویسید