گهر زاگرس به لیگ برتر صعود کرد

Businessman holds green shield covering from red arrow. Insurance, protection from dangers concept. 3d rendering

تیم فوتبال گهر زاگرس دورود با برتری در دو بازی رفت و برگشت مرحله پلی آف لیگ دسته اول برابر ایرانجوان بوشهر، جواز حضور در دوازدهمین دوره لیگ برتر باشگاه های کشور رو بدست آورد.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار برگشت از مرحله پلی آف مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور عصر امروز چهارشنبه با تساوی بدون گل بین دو تیم گهر زاگرس دورود و ایرانجوان بوشهر همراه شد که با این نتیجه و با تساوی یه بر یه بازی رفت، تیم گهر زاگرس موفق شد واسه اولین مرتبه لیگ برتری شده و اولین تیم استان لرستان لقب گیرد که به این مسابقات راه پیدا کرده.

در این مسابقه که در ورزشگاه شهرداری بروجرد و با قضاوت علیرضا فغانی برگزار شد، محمد قاسمی نژاد، رضا کاردوست و علی واقف از تیم گهر زاگرس و صادق گشنی از تیم ایرانجوان بوشهر از داور مسابقه کارت زرد گرفتن.

 

در بازی رفت دو تیم ایرانجوان بوشهر و گهر زاگرس دورود به تساوی یه بر یه رضایت دادن. مهدی چاه کوتاه زاده (۴۵) واسه ایرانجوان و محمد غلامین (۵۲) واسه  گهر زاگرس در اون مسابقه گلزنی کرده بودن.

قبل از این تیم پیکان به عنوان تیم برتر گروه “الف” و تیم آلومینیوم هرمزگان به عنوان تیم برتر گروه “ب” جواز حضور در دوازدهمین دوره لیگ برتر رو کسب کرده بودن.

هم اینکه تیمای شاهین بوشهر، شهرداری تبریز و مس سرچشمه کرمان هم از لیگ برتر به دسته اول سقوط کردن. با در نظر گرفتن سقوط شاهین و شکست ایرانجوان باید استان بوشهر رو بزرگترین شکست خورده فصل جاری مسابقات فوتبال لیگ برتر و لیگ دسته اول دونست.

noindex

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*