چرا گوگل از سایت شما متنفر است؟

چرا گوگل از سایت شما متنفر است؟

در دنیای بزرگ طراحی سایت و گوگل داورنهایی و هیئت منصفه در رتبه بندی سایت شماس. اگر رنک خوبی بدست نمیارید، باید دلیل اینکه به چه دلیل گوگل از سایت شما بدش میاد رو پیدا کنین. اما باید بدونین که این به معنی نفرت همیشگی گوگل از سایت شما نیس ولی نیازمند کار بهتر واسه جلب رضایت گوگل دارین. رتبه بندی سایت در گوگل نیازمند آپدیت منظم و دائمی واسه بهره مندی از بیشترین حد امتیازات داره.

شایع ترین دلایل اینکه به چه دلیل گوگل از سایت شما بدش میاد و راه حل

راه حل

شایع ترین دلایل اینکه به چه دلیل گوگل از سایت شما بدش میاد و راه حل اون در ۳ مورد کلی زیر خلاصه می شه.
۱ – طراحی سایت شما قدیمی و منقضی Out Of Dateه.
خیلی از فاکتورهای رتبه بندی موتورای جستجو به طراحی سایت شما بستگی داره. به این معنا که حتی قبل از شروع کار ، اول طراحی کلی سایت شما واسه رتبه بندی در نظر گرفته می شه.
– گوگل سایتایی که موبایل دوستانه نیستن رو جریمه می کنه. اگر سایت شما قدیمیه و responsive یا Mobile Friendly نیس، رتبه نمی گیرین.

موبایل

– هم اینکه بدون تگای عنوان یا Title tags و Meta Data، گوگل کوره و انتظار محبت از اون رو نداشته باشین.

محبت

– تعامل سایت از دیگر عوامل رتبه بندی سایته. گوگل باید ببینه که کاربران محتوای شما رو به اشتراک می ذارن. باید دکمه های اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی واسه کمک به این رو در سایت خود بذارین.
۲ – ساختار لینکاتون
روش هدف دار واسه رتبه بندی خیلی با اهمیته. ، خارجی و ها.
– بک لینکا : ایجاد لینکای غیر طبیعی موجب از دست دادن رنک شما می شه. از تکنیکای جور واجور لینک بیلدینگ مطلوب گوگل استفاده کنین.

بک لینک

– ایجاد لینکای خارجی به سایتای قوی نشون دهنده محتوای با کیفیت در سایت شما و رتبه بالا هستش.
– به کار گیری واسه تموم محتوای خود که نشون دهنده نوع محتوا باشه. از وبلاگا به صفحات فرود و برعکس لینک بدید. لینکای داخلی باید متناسب با محتوا باشن.
۳ – محتوای بی ارزش و بی کیفیت
محتوا سازی واسه گرفتن رتبه کاری اشتباه بوده و قابل دووم نیس. شما نیازمند ارائه ارزش به خوانندگان خود هستین و گوگل باید این تعامل رو ببینه.
– عوامل رتبه بندی شامل زمان موندن کاربران در سایت Time On site و تعامل خوانندگان (شامل اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی) است.
– ایجاد محتوایی که به سوالات کاربران جواب دهد.
سخن آخر :
حال دلیل اینکه به چه دلیل گوگل از سایت شما بدش میاد رو فهمیدین باید توجه کنین که اگه رتبه نمی گیرین، گوگل از شما بدش میاد چون که بر خلاف قوانین و اصول رتبه بندی در گوگل حرکت می کنین اما نگران نباشین. روشای بسیار آسون در حل این مشکل وجود دارن که در در گوگل ارائه می شه.