معرفی ربات URL Uploader؛ آپلود فایل در تلگرام از طریق لینک ها

معرفی ربات URL Uploader؛ آپلود فایل در تلگرام از طریق لینک ها

اینترنت این روزای ما شدیدا محدود و حجم اطلاعاتی که در فضای مجازی رد و بدل می کنیم بیشتر بالاست. در این شرایط داشتن یه سری وسیله که بشه به کمکشون در به کار گیری حجم مصرفی، صرفه جویی کرد موضوع مهمیه که نمیشه ندیده اش گرفت. اما با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، رباتا هم هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرن و دسترسی به مسائل جور واجور رو راحت تر می کنن.

داشتن ابزاری که بشه به کمک اون در مصرف حجم اینترنت صرفه جویی کرد هم یکی از همین مسائله که می شه به کمک ربات URL Uploader به اون رسید. به همین منظور در ادامه این متن و یکی دیگه از سری معرفی رباتای تلگرام، از این ربات واسه تون می گیم و ویژگیای مهم اونو توضیح می دیم. URL Uploader ربات تقریبا ساده ایه و یه وظیفه ساده هم بر دوش داره که انصافا عالی از پس انجام اون بر میاد.

داشتن ابزاری که بشه به کمک اون در مصرف حجم اینترنت صرفه جویی کرد، یکی از مسائلیه که می شه به کمک ربات URL Uploader به اون رسید

در این ربات، به شما اجازه داده می شه که در تلگرام فایل آپلود کنین. اما روش آپلود فایل به کمک URL Uploader کمی فرق داره و با چیزی که بیشتر به اون عادت داریم تا اندازه ای فرق می کنه. چراکه واسه این کار، فقط باید URL ویدیو، سند یا هر فایل دیگری که می خواین اونو در تلگرام بارگذاری کنین، واسه URL Uploader بفرستید. همین کار ساده رو که انجام بدین، URL Uploader پردازشای خاص خودشو شروع و از لینک منبع، فایل مورد نظر شما رو استخراج می کنه.

بعد URL Uploader کارش رو با آپلود کردن فایل استخراج شده در تلگرام به پایان میرسونه. با تموم شدن مراحل، فایل مورد نظرتون در صفحه اختصاصی این ربات ظاهر می شه که می تونین اونو وردارین و در هر جایی استفاده کنین. تا به این جای متن از امتیازات به کار گیری URL Uploader با خبر شدین.

به هر حال همونطور که قبلا گفتیم اینترنتای امروزی با محدودیت بسیاری دست و پنچه نرم می کنن و به کمک اینجور راه حلایی می شه به جای مصرف حجم واسه آپلود فایلا، صرفه جویی کرد و از حجم اینترنت واسه مصارف دیگری کمک گرفت. البته URL Uploader ایراداتی هم داره که نمیشه به اونا اشاره نکرد. اول اینکه پردازشای استخراج و آپلود فایل در این ربات کمی زمان بر هستن.

البته زمان بر بودن روند جدا سازی و آپلود، باید هم زمان بر باشه و نمی شه خیلی سر این موضوع به URL Uploader خرده گرفت. اما بدیش اینه بزرگترین مشکلی که URL Uploader با اونو به روست، مربوط به محدودیتای آپلود اون می شه. انگار نمی تونین فایلای بزرگتر از ۵۰۰ مگابایت رو از جاده این ربات در تلگرام آپلود کنین. از طرفی شما نمی تونین در طول روز بیشتر از یه گیگابایت از راه  URL Uploader آپلود داشته باشین.

بزرگترین مشکلی که URL Uploader با اونو به روست، مربوط به محدودیتای آپلود اون می شه

البته این محدودیت فقط واسه کاربران عادیه و می شه با پرداخت پول، اونو برطرف کرد. به زبون ساده تر طراحان URL Uploader تلاش دارن با محدود کردن کاربراشون درآمد به دست بیارن. این چیزیه که شاید خوش آیند همه نباشه و شاید اگه در URL Uploader دیده نمی شد با رباتی بی اشکال و کاربردی مواجه بودیم.

اما در کل کیفیت خدمات URL Uploader در شرایط خوبی قرار داره و واسه کاربرده های محدود، این ربات می تونه شدیدا کاربردی باشه. همونطور که قبلا هم گفتیم، می خوایم به صورت هفتگی رباتای جور واجور تلگرام رو به شما معرفی کنیم. پس این بهترین فرصت واسه شماس تا اگه ربات باحال و جذابی می شناسین اونو در قسمت نظرات با ما به اشتراک بذارین.

در سایت ما بخونین:

هفت ترفند اندروید که احتیاجی به روت بودن دستگاه ندارن

شش کاری که بدون روت کردن موبایل اندرویدی می تونین انجام بدین

دیدگاهتان را بنویسید