خرید تابلو دکوراتیو و چاپ عکس از گوشی

خرید تابلو دکوراتیو و چاپ عکس از گوشی

 

تابلو دکوراتیو یکی از عناصر جدانشدنی در دکوراسیون منازل و حتی شرکتها و کارگاهها و هر فضایی که زندگی در ان جریان دارد می باشد . در واقع از تابلو دکوراتیو استفاده های مختلفی می شود . هنر در زندگی انسان ، اثری است که منتقل کننده درون و فکر و اندیشه خالق آن می باشد . تابلوهای دکوراتیو هم بخش کوچیکی از دنیای بزرگ هنر هستند که برای خواص و عوام انسانها کاربردهای متنوعی دارد.

یک قاب یا یک فریم که در ان اثر هنری خلق شده باشد و از آن در دکوراسیون ساختمان استفاده شود را در اصلاح عامیانه تابلو دکوراتیو می گویند. این اثر هنری در قاب می تواند یک نقاشی باشد یا کارهای برجسته با مواد گوناگون . که البته هر کدام اسامی مختلفی دارند از پتینه کاری با تکنیکهای مختلف گرفته تا ریزترین نقاشی های کلاسیک و مدرن .

 آدمی با رنگ زندگی کرده است و مفهوم آن برای او آنقدر بدیهی و واضح است که هرگز در جستجوی تعریف آن نبوده است ! همه ما از تاثیرات رنگها در نمایش زیباییها و شگفتیهای هستی با خبریم . همچنانکه نمیتوانیم کارکرد رنگ در درمان امراض و بیماریها و نیز احیانا تشدید دردها و اختلالات جسمی را از نظر دور بداریم ؛ از کاربرد رنگ در روانشناسی و تاثیر فراوان آن در تعادل روحی و خلق و خوی آدمی نمیتوانیم غافل شویم . برای ما ملموس و مجرب است که معماری داخلی و دکوراسیون محیط ما جز با بهرگیری از هارمونی و کنتراست رنگها جلوه ای نخواهد داشت . و نقش رنگ در زندگی شهری ، کسب و کار ، تجارت و تبلیغات و نیز حتی صنعت ؛ غیر قابل انکار است .

 بسیــاری از مردم تصــورات محدودی در زمینه نقاشی منــزل یا محیط کار خود دارند و برای راحتی کار ؛ غالبا از رنگهای روشن که ریسک کمتری دارد استفاده میکنند ، غافل از اینکه یک محیطـ می تواند تنها با لایــه های ساده ای از یک رنگ مناسب کاملاً تغییر چهره بدهد ؛ رنگی که متناسب با کارکرد آن محیط ، وسایل ، اکسسوریها و حتی استفاده کنندگان آنجا باشد .

توصیه ما این است که همزمان با انتخاب وسایل محیط زنگی یا محل کار خود ؛ به رنگ مطلوب و مورد علاقه و متناسب با روحیات و شخصیت خود بپردازید .

ما تضمین میکنیم که با انتخاب نقاشی دکوراتیو ( که امروزه همگام با رشد علوم و فنون و تکنولوژی در جایگاه متفاوتی از قبل ایستاده است )  ذوق زده و سرمست شوید !

تابلو دکوراتیو یکی از خدمات مجموعه چاپ عکس نورقائم می باشد برای خرید تابلو دکوراتیو می توانید از خدمات مجموعه نورقائم استفاده کنید.

چاپ عکس از گوشی یکی دیگر از خدمات مجموعه چاپ عکس نورقائم می باشد

در این مجموعه علاوه بر چاپ عکس از بزرگترین سایز تا کوچکترین سایز، تولیدی شاسی نیز دارا می باشد ما مفتخر این

هستیم که شاسی در سریعترین زمان برای شما مشتریان آماده کرده و به دست شما مشتریان عزیز

میرساند چاپ و شاسی بسیار ارزان و بسیار بصرفه می باشد.