“جلاد” داعش، سرِ خود را برداشت و گریخت!
3d illustration of molecule model. Science or medical background with molecules and atoms.

“جلاد” داعش، سرِ خود را برداشت و گریخت!

محمد اموازی تروریست معروف به جون جهادی و جلاد داعش

بعضی منابع آگاه تاکید کردن که محمد اموازی (۲۶ساله) معروف به “جون جهادی” یا همون “جلاد داعش”، از چند هفته پیش گروه تروریستی داعش رو به مقصد شمال آفریقا ترک کرده.

روزنامه “اکسپرس” چاپ انگلیس امروز (شنبه) به نقل از منابع آگاه نوشت: اگر داعش احساس کنه از این پس به محمد اموازی نیاز نداره، اون رو مثل یه سنگی بی ارزش پرتاب می کنه و ممکنه “جون” به سرنوشت قربانیان خود گرفتار شه.

جالبه بدونین که این تروریست انگلیسی کویتی الاصل پس از کشف هویتش در رسانه ها به عنوان قاتل مریض گروگانای انگلیسی و آمریکایی، دچار ترس شد و نگرانه که تحت تعقیب نیروهای خاص انگلیسی و آمریکایی در عراق و سوریه قرار گیرد.

به نوشته روزنامه اکسپرس، محمد اموازی هم اینکه نگرانه که برملا شدن هویتش از اهمیت ایشون به عنوان قاتل در میان داعش کم کنه؛ اون ترس و ترس داره که نکنه بعضی عناصر که داعش رو ترک می کنن، علیه اون دست به اقدامی بزنن.

احتمال میره که اموازی در تلاش واسه مخفی شدن از انظار، به گروه تروریستی دیگری در سوریه که به معروفیت داعش نیس، ملحق شده باشه.

محمد اموازی به دلیل قتل استیون ساتلوف، جیمز فولی، دیوید هاینز، آلن هنینگ و پیتر کاسیگ تحت پیگرد قرار داره.

تحقیقات گذشته نشون دهنده اون هستش که سیف الدین رزقی (۲۳ ساله) که در حمله تروریستی به تفرجگاه گردشگری شهر سوسه در تونس جون ۳۸ گردشگر خارجی رو گرفت، در همون اردوگاهی که محمد اموازی در اون حضور داشت، آموزش دیده بود.

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

داعش

دیدگاهتان را بنویسید