با شرایط ادامه تحصیل در کشور های مختلف آشنا شوید

با شرایط ادامه تحصیل در کشور های مختلف آشنا شوید

کشورای جور واجور در سراسر دنیا قوانین و شرایط متفاوتی رو واسه ادامه تحصیل دارن. در ادامه با شرایط بعضی از محبوب ترین کشورها واسه ادامه تحصیل آشنا میشیم.

واسه شروع شخص در اول باید پذیرش تحصیلی از دانشگاه های این کشور اخذ کنه، بعد مراحل مربوط به شرایط اخذ ویزای تحصیلی استرالیا رو از راه سفارت این کشور طی کنه. تحصیل در استرالیا با در نظر گرفتن تدریس به زبون انگلیسی و هم اینکه رتبه بندی خوب دانشگاه های این کشور مورد درخواست خیلی از دانشجو هاس. شرایط اخذ بورسیه در استرالیا جهت تحصیل رایگان هست ولی معمولاً در مقطع دکترا ارائه می شه. استرلیا شرایط خاصی واسه تحصیل افراد زیر ۱۸ سال آماده کرده و طبق این برنامه وقتی که خونواده ای بچه زیر ۱۸ سال خود رو در جهت تحصیل به استرالیا اعزام کنه، امکان همراهی والدین هم هست.

هزینه تحصیل در دانشگاه های روسیه بسیار پایینه و با دارا بودن بیشتر از ۶۵۰ دانشگاه دولتی، تحصیل در تموم مقاطع تحصیلی امکانپذیره.

مدت تحصیل لیسانس در روسیه ۴ ساله و هر سال تحصیلی دو ترم رو در بر میگیره که شروع اون از ماه سپتامبر و ژانویه و مثل ایرانه. مهر و بهمن ماه ورودی ترمه. واسه گرفتن پذیرش تحصیلی لیسانس در روسیه نیاز به دیپلم و پیش دانشگاهی هست. زبون تدریس و تحصیل در روسیه به زبون انگلیسی و روسی و فرانسویه.

دانشگاه های کشور کانادا از جمله دانشگاه هاییه که به دلیل اعتبار جهانی و رفاه اجتماعی بیشترین درخواست کننده رو داره. اشخاصی که موفق به کسب بورسیه تحصیلی در کشور کانادا می شن میتونن از شرایط تحصیل رایگان در کانادا و در این دانشگاه ها استفاده کنن. زبون تدریس در بیشتر دانشگاه های کانادا انگلیسی و از این رو دانشجویان باید مدرک زبون آیلتس دست کم ۶ رو داشته باشن. هزینه تحصیل در مقطع لیسانس دانشگاه های کانادا در سال مبلغی حدود ۱۴۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰ دلاره که این مبلغ با در نظر گرفتن دانشگاه متغیره. در مقطع لیسانس، دانشجویانی که معدل بالا دارن کمک هزینه تحصیلی بین ۱۵۰۰ تا ۹۰۰۰ دلار در سال رو دریافت می کنن.

تحصیل پزشکی و دندونپزشکی در انگلستان در دوره ۵ ساله س و دانشگاههای انگلستان در رشته های پزشکی و دندونپزشکی جزء صد دانشگاه برتر دنیا هستن . محدودیت سنی در اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان واسه این دوره هست و خواهندگان باید قبل از ۲۳ سال دست به کار شن. واسه شروع  مدرک زبون آِلتس و شرکت در دوهای تکمیلی A-Level انگلستان لازمه.

در کشور امریکا کالج و دانشگاه های بسیاری هست و انتخاب مناسب از جهات جور واجور مهمه. باید اینم بگیم که مهاجرت به آمریکا اقدام از راه تحصیل یکی از بهترین روشای هست. داشتن مدرک IB واسه ادامه تحصیل در کالجا و دانشگاه های آمریکا واسه آدمایی که تحصیلات قبل از دانشگاه رو در امریکا گذرونده ان الزامیه. واسه تحصیل در بیشتر رشته ها، بسته به نوع رشته باید نمره Gre و Gmat قابل قبولی هم ارائه کنه. گذروندن مقطع کارشناسی ارشد در آمریکا بنا به رشته یک تا سه سال زمان میبره.

اگه شمام خواهان مهاجرت تحصیلی به کشورای جور واجور هستین، همکاران و وکلای مجرب ما در موسسه حقوقی نوباوران از معتبرترین موسسات اعزام دانشجو به بیرون مرز کشور با همکاری وکیل مهاجرت به کانادا راهنمای شما عزیزان هستن.

واسه آشنایی کامل با شرایط تحصیل در کشورای جور واجور به سایت study1.ir  مراجعه کنین.

دیدگاهتان را بنویسید