“ارتش اسراییل” از چه حیواناتی تشکیل شده است؟ / عکس

“ارتش اسراییل” از چه حیواناتی تشکیل شده است؟ / عکس

براساس آمارها و منابع معتبر، حدود نصف مرگ ها در میان سربازان اسراییلی به دلیل “خودکشی” رخ می دهد.

به گزارش “وزارت جنگ رژیم صهیونیستی”، در ۱۰ سال گذشته ۲۳۷ نظامی اسراییلی با خودکشی به زندگی خود پایان داده‎ان که این آمار به صورت متوسط یه خودکشی در ماهه.

با اینکه وزارت جنگ اسرائیل ادعا داره تنها یه نظامی در ماه خودکشی می‎کنه، اما منابع آگاه در وزارت جنگ می گن این پدیده کلی ترین یا یکی از مهمترین دلایل مرگ سربازانه، به گونه ای که نصف قبرهای موجود در قبرستان نظامی اسرائیلی ها واسه سربازانیه که خودکشی کرده ان.

بعضی آمارهای منتشر شده از خودکشی هفتگی دست کم دو سرباز اسرائیلی خبر می‎دهد.

افزایش آمار خودکشی در بین نظامیان اسرائیلی در حالی رخ می‎دهد که پس از شکست اسرائیل در “جنگ غزه”، روحیه این نظامیان در بدترین وضعیت خود قرار داره، اما مقام‎های اسرائیلی همیشه تلاش می‎کنن تا مشکلات شخصی رو دلیل خودکشی‎ها اعلام کنن.

در کنار خودکشی و افسردگی، ناامیدی هم در میان نظامیان صهیونیست موج می زند، به طوری که خیلی از سربازهای اسراییلی از جنگیدن در “نوار غزه” دوری می کنن و از کشتن زن ها و کودکان بی گناه به ستوه اومده ان.

پس گزارش خیلی از صهیونیست های سرباز بهتر می دونن ۱۴ روز در زندان سپری کنن تا اینکه به جنگ در غزه ادامه.

“نوئم لونا” “Noem Levna، افسر اسراییلی درباره نبود تمایل به حضور خود در غزه می گوید: ما در ۱۷ روز ۹۰۰ نفر رو کشتیم که صدها کودک در میان اون ها بودن.

همین افسردگی ها و خوکشی ها و نبود تمایل سربازان اسراییلی واسه حضور در میدون های جنگ، صهیونیست ها رو بر این داشته تا واسه پیشبرد اهداف غیر انسانی خود دست به دامان موجودات دیگه شن.

باشگاه خبرنگاران یه چند وقت پیش، در گزارشی به حیواناتی مانند عقاب، موش، کوسه و کرکس اشاره کرد که رژیم صهیونیستی با به کار گیری اون ها به جاسوسی از کشورای منطقه و آزار و اذیت فلسطینی ها می پردازه.

در اون گزارش به این موضوع گفته شد که صهیونیست ها مراکز تربیت حیوانات راه انداخته ان که در اون حیوانات جاسوس پرورش میدن.

اما مثل اینکه کار اینجا تموم نمی شه، ارتش رژیم صهیونیستی از این حیوانات به عنوان سرباز هم استفاده می کنه.

در بررسی های انجام گرفته بوسیله باشگاه خبرنگاران، رژیم صهیونیستی یگان های خاصی داره که در اون به تربیت حیواناتی می پردازه که از اون ها واسه حمله به فلسطینی ها و مناطق جنگی استفاده می کنه.

اوکتز، یگان خاص سگ های وحشی

یگان “اوکتز” “Oketz”، واحد خاص و سری سگ های وحشی ارتش اسراییله که در سال ۱۹۳۹ ایجاد شد.

ماموریت این یگان خاص، تربیت و آموزش سگ های مهاجمه. سگ های مهاجم اوکتز در محیط های شهری و دهاتی و خاص حمله به فلسطینی های معترض در سرزمین های اشغالی مورد استفاده قرار می گیرند.

این سگ ها به گونه ای آموزش می بینن که می تونن اهداف فلسطینی خود رو شناسایی کرده و به شکار اون ها برن.

نشون خاص یگان اوکتز

اسراییلی ها در این یگان از “سگ های شکاری بلژیکی” به نام “Malinois” استفاده می کنن، چون به قدر کافی واسه حمله به اهداف بزرگ بوده و هدایت اون ها هم ساده تر می باشه.

نمونه ای از سگ های مالینویز بلژیکی

قد این سگ ها حدود۶۱ تا ۶۴ سانتی متر و وزن اون ها حدود ۳۰ کیلوگرمه.

به گزارش وب سایت صهیونیستی THE JEWISH CHRONICLE ONLINE””، سگ های یگان اوکتز خاص می تونن خیلی راحت به دنبال فلسطینی هایی برن که “کوکتل ملوتوف” و سنگ پرتاب می کنن.

سگ های وحشی گزینه اول “انتفاضه سوم”

به گزارش “یدیعوت آحارانوت”، براساس اطلاعات منابع نظامی، هزینه هر کدوم از این سگ ها ده ها هزار دلاره از خرید، ترانسفر، آموزش و نگهداری.

بنا براین گزارش، در صورت وقوع انتفاضه سوم در سرزمین های اشغالی، سگ های وحشی صهیونیستی اولین یگانی هستن که واسه مقابله با مبارزان فلسطینی به میدون فرستاده می شن.

این گزارش در ادامه می افزاید، با وجود اینکه سربازان اسراییلی تمایلی واسه مقابله با “زنان و کودکان فسطینی” ندارن، یگان خاص اوکتز که از سگ های قوی و بی رحم تشکیل شده است، می تونه مبارزان فلسطینی رو پراکنده کنه.

و هم اینکه منابع نظامی اسراییلی معلوم کرده ان در زمان حمله به “کشتی آزادی” ترکیه ای، از سگ های مهاجم در سرکوب فعالان حقوق بشری که واسه کمک به مردم مظلوم “فلسطین” راهی سرزمین های اشغالی بودن استفاده شده.

 

“بز کوهی” در ارتش اسراییل

نکته ای باحال در میان ارتش اسراییل هست و اون حضور بزهای کوهی در این ارتشه. در حالی که سربازان اسراییلی به خاطر حضور متمادی در مناطق جنگی و آماده باش دائمی و هم اینکه ترس از نیروهای “حزب الله”، تمایلی واسه حضور در مرز سرزمین های اشغالی با “لبنان” ندارن، از این جهت وزارت جنگ اسراییل به فکر نیروی جدیدی افتاده.

این کار رژیم صهیونیستی باعث خنده خیلی از رسانه های غربی شده، به طوری که روزنامه انگلیسی “گاردین”، در مطلبی با عنوان “اسراییل از بزکوهی واسه مواظبت از مرزهای خود استفاده می کنه” به این مطلب اشاره کرده و می نویسد:

بز کوهی تبدیل از طریق جدیدی در ارتش اسراییل گشته و نقش زیادی این وسط داره. این حیوانات استفاده های مختلفی واسه ارتش اسراییل دارن، از یه سو، به دلیل مهارت پیکارجویان حزب الله در استتار میان مناطق سرسبز منطقه، بزکوهی می تونه گیاهان منطقه رو بخوره تا زمین بایر شه و جایی واسه مخفی شدن مردان حزب الله وجود نداشته باشه.

به گزارش روزنامه صهیونیستی “هاآرتص”، یکی دیگه از موارد استفاده این حیوانات، شاخ های تیز اون ها می باشه که در صورت عبور فردی از مرز لبنان به سمت سرزمین های اشغالی، بزهای کوهی ۵۰۰ کیلویی می تونن خطر بزرگی واسه افراد باشن.

به کار گیری سگ ها علیه کارگران فلسطینی

“تپه های هربون”، واقع در جنوب “کرانه های باختری”، یکی از فقیرترین مناطق فلسطینیه، اما حضور سگ های اوکتز در این محله، باعث ترس و خشم فلسطینی ها شده و اجازه عبور و مرور مردم به مناطق دیگه رو سخت کرده.

وقتی که فلسطینی های نوار غزه که به خاطر نبود کار در این منطقه قصد ورود به سرزمین های اشغالی رو دارن، با سگ های مهاجم صهیونیستی مواجه می شن.

“منیر هوشیه”، شهروند فلسطینی در این رابطه می گوید: در روز جهانی کارگر به قصد اعتراض به سمت سرزمین های اشغالی در حال حرکت بودیم، که به یه باره گروهی از سربازان اسراییلی به همراه گله ای از سگ های وحشی به ما حمله کردن. به گفته این مرد ۳۵ ساله، سگ ها خیلی از معترضان رو شدیدا زخمی کردن.

سگ های مهاجم صهیونیستی  اوکتز به جوونی به نام اعلی عادل الحورین حمله کرده بودن که باعث شکستگی دست اون و منجر عمل جراحی به خاطر عمق گازگرفتگی سگ وحشی شده بود.

اعلی درباره وقتی که سگ وحشی اسراییلی به اون حمله کرد، می گوید: ساعت حدود ۵ بود که تلاش داشتم از راه سوراخی که در فنس ایجاد شده بود عبور کنم، اما یهو، سگی بزرگ الجثه به سمت من حمله کرد و تلاش کرد دست منو پاره پاره کنه. سربازهای صهیونیستی فقط در حال تماشای این صحنه بودن و هیچ اقدامی هم جهت با رها کردن سگ ازم انجام ندادند.

همون طور که در تصاویر و فیلم زیر مشاهده می کنین، نیروهای اسراییلی واسه دستگیری فلسطینی ها از سگ های مهاجم وحشی استفاده می کنن.

سال گذشته، در اعتراضات جوانان کرانه باختری و درگیری های اون ها با نیروهای رژیم صهیونیستی، یگان خاص اوکتز خودنمایی کرد. در این تظاهرات نیروهای صهیونیستی موقع روبرو شدن با جوانان فلسطینی از سگ های وحشی یگان خاص اوکتز استفاده کردن.

این وسط، یکی از سگ ها موفق می شه یه جوون فلسطینی رو بگیره، این سگ به حدی قدرت داره که حتی سربازان اسراییلی هم نمی تونن دست جوون رو از دهن سگ بیرون بکشن.

 

فلسطینی ها موش آزمایشگاهی سگ های اوکتز

به گزارش هاآرتص، سربازهای اسراییلی از فلسطینی ها واسه آموزش سگ های وحشی خود استفاده می کنن، بنا به گزارش گروه های حقوق بشری، وقتی که خودروهای فلسطینی ها در ایست های بازرسی ماموران رژیم صهیونیستی متوقف می شن، نیروهای اسراییلی سگ های مهاجم خود رو به داخل خودرو می فرستند تا چگونگی پیدا کردن مواد منفجره رو آموزش ببینن. اما این آزمایشات خیلی وقتا باعث آسیب و حتی حمله این سگ های وحشی به مسلمانان فلسطینی می شه.

پس گزارش، واسه آموزش سگ های یگان خاص اوکتز، خودروهای فلسطینی ها رو متوقف کرده و باعث وحشت سرنشینان خودرو می شن. سربازان اسراییلی واسه آموزش این سگ ها، ساکنان خودروها رو به زور بیرون کشیده و سگ ها به دنبال مواد منفجره درون خودروها یا خود افراد می پردازند.

وقتی که ساکنان خودرو خارج می شن، سرباز اسراییلی شیئی رو داخل وسیله قرار می دهد، بعد سگ وحشی واسه پیدا کردن اون به داخل خودرو می رود.

بنا به گزارش Breaking the Silenve ، سازمانی غیر دولتی که شهادت های سربازان اسراییلی در سرزمین های اشغالی رو جمع آوری می کنه، این ایست های بازرسی فقط به دلیل تربیت سگ های اوکتز برقرار می شن.

کسائی که به انسانیت ارزش قائل نیستن واسه سگ ها مراسم یادبود و اهدای مدال می گیرند

نکته باحال درباره یگان خاص اوکتز اینه صهیونیست ها که ارزشی واسه آدم ها قائل نسیتند و کودکان فلسطینی رو خیلی راحت به قتل می رسونن، وقتی یکی از سگ های وحشی خود رو از دست میدن واسه اون مراسمی خاص برگزار می کنن، به طوری که حتی گورستانی خاص این سگ ها در یگان اوکتز تعبیه شده و هرساله سال مرگ اون ها هم گرامی داشته و مراسمی در این باب برگزار می شه.

به علاوه، به این سگ ها مدال افتخار هم اهدا می شه

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

هدف از زندگی چیه و واسه چه هدفی باید زندگی کنین؟

بازنشر باشگاه خبرنگاران مطالب باحال روز

دیدگاهتان را بنویسید